کد خبر: 1753

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۵

برخورد تریلی با دیواره پادگان گهرباران

  به گزارش شرق پرس، این حادثه در محل سه‌راهی ساحل گهرباران به وقوع پیوست و ظاهراً راننده تریلی در حال حرکت از ...

 

ظهر امروز بر اثر بی‌توجهی راننده تریلی نفتکش در گهرباران حادثه‌ای رخ داد و بخشی از دیواره و اتاقک نگهبانی پادگان آموزشی در گهرباران تخریب شد.

 

به گزارش شرق پرس، این حادثه در محل سه‌راهی ساحل گهرباران به وقوع پیوست و ظاهراً راننده تریلی در حال حرکت از سمت جنوب به شمال با سرعت بالا بوده که متوجه سه‌راهی فوق نشده است.

در این حادثه خساراتی به خودروی تریلی و ساختمان نگهبانی و همچنین دیواره خارجی این مرکز آموزشی وارد شد و از میزان خسارات جانی احتمالی خبری در دست نیست.

در لحظه مخابره این خبر نیروهای امدادی در حال خارج کردن تریلی از بین آوار ساختمان تخریب شده هستند.

واژگونی و تصادفات تریلی‌های نفتکش در محور گهرباران در ماه‌های اخیر در حالی به اوج خود رسیده است که فقط در ماه گذشته سه حادثه از این دست در محور گردشگری و پرتردد گهرباران به وقوع پیوسته است.

فارس

 

/انتهای خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، ظهر امروز بر اثر بی‌توجهی راننده تریلی نفتکش در گهرباران حادثه‌ای رخ داد و بخشی از دیواره و اتاقک نگهبانی پادگان آموزشی در گهرباران تخریب شد.

این حادثه در محل سه‌راهی ساحل گهرباران به وقوع پیوست و ظاهراً راننده تریلی در حال حرکت از سمت جنوب به شمال با سرعت بالا بوده که متوجه سه‌راهی فوق نشده است.

در این حادثه خساراتی به خودروی تریلی و ساختمان نگهبانی و همچنین دیواره خارجی این مرکز آموزشی وارد شد و از میزان خسارات جانی احتمالی خبری در دست نیست.

در لحظه مخابره این خبر نیروهای امدادی در حال خارج کردن تریلی از بین آوار ساختمان تخریب شده هستند.

به گزارش فارس، واژگونی و تصادفات تریلی‌های نفتکش در محور گهرباران در ماه‌های اخیر در حالی به اوج خود رسیده است که فقط در ماه گذشته سه حادثه از این دست در محور گردشگری و پرتردد گهرباران به وقوع پیوسته است.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921227000565#sthash.qBZ5YVvc.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو