کد خبر: 11149

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۹

برخورد با انشعابات غیرمجاز آب در شهرک‌های صنعتی مازندران

تیتر 3 » مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران از برخورد با واحدهایی كه از طریق انشعاب‌های غیرمجاز به شبكه آب وصل می‌شوند خبر داد.

انشعابات آب

به گزارش تیتر ۳، سید مصطفی موسوی گفت: تأمین و توزیع آب سالم و بهداشتی در شهرک‌های صنعتی بر عهده شرکت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اصلاح و نوسازی برخی از شبکه‌های آب‌رسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افزود: نوسازی شبکه آب نقش تعیین‌کننده‌ای در کاهش پرت آب داشته و یکی از اولویت‌های شرکت است.

موسوی اظهار کرد: تعویض کنتورهای خراب علاوه بر اینکه از هدررفت بیش‌ازاندازه آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آب‌رسانی جلوگیری می‌کند، شرایط لازم به‌منظور کنترل مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به سرمایه‌گذاران بخش تولید و صنعت کمک می‌کند.

وی بیان کرد: واحدهایی که از طریق انشعاب‌های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند علاوه بر نپرداختن هزینه‌های خدمات خود، با تجاوز به حقوق دیگران، شبکه آب را در معرض خطر آلودگی و کاهش میزان آب قرار می‌دهند که برخورد با این افراد در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به مصرف درست و بهینه از آب تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و آموزش از طریق باورهای دینی مبنی بر مصرف کردن درست و اصولی از آب و پرهیز از اسراف ضرورت دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو