کد خبر: 20395

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۳

برترین های مسابقات تکواندو جام فجر مازندران مشخص شدند

تیتر 3 » مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو دختران مازندران جمعه شب با معرفی نفرات برتر در محمودآباد به کار خود پایان داد.

تکواندو

به گزارش تیتر ۳ » این مسابقات با حضور ۱۸۰ هوگو پوش نونهال دختر در سالن پهلوان توکلی شهرستان محمود آباد در ۱۰ وزن برگزار شد .
نفرات نخست هر وزن از سوی کمیته فنی برگزاری مسابقات به اردوی آماده سازی تیم منتخب تکواندو نونهالان مازندران برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.
در این مسابقات در وزن منفی ۲۹ کیلوگرم’ ترنم احمدی نژاد ‘ از قائمشهر، در وزن منفی ۳۳ کیلوگرم ‘ ملیکا اسماعیل پور’ از چالوس ، منفی ۳۷ کیلوگرم ‘ هانیه حسن نژاد ‘ ازجویبار ، وزن ۴۱ کیلوگرم ‘سعیده نصیری ‘ از قائمشهر، ۴۴ کیلوگرم ‘ منیره پورمند’ از قائمشهر، ۴۷ کیلوگرم ‘مبینا سنایی راد ‘ از نکاء ، ۵۱ کیلوگرم ‘عالمه پوشیان’ از جویبار ، ۵۵ کیلوگرم ‘یاسمن صالحی’ از قائمشهر، در وزن ۵۹ کیلوگرم ‘ انیس وفایی نژاد’ ازساری و در وزن به اضافه ۵۹ کیلوگرم ‘طاهره محمدی’ ازتنکابن به مقام های نخست دست یافتند.
همچنین از سوی کمیته فنی وبرگزاری این مسابقات، ‘سعیده نصیری’ از قائمشهرکه در وزن منهای ۴۱ کیلوگرم به مقام نخست وزن خود دست یافته بود، به عنوان فنی ترین بازیکن جام انتخاب شد.
جایزه بازیکن اخلاق این مسابقات نیز به ‘ انیس وفایی نژاد ‘ از ساری شد.
همچنین کمیته برگزاری این مسابقات، ‘ زهرا اصغرنژاد’ از قائمشهر را به عنوان برترین مربی ونرگس مرتضی نیا از بابل را به عنوان برترین داور انتخاب و از آنان تجلیل کردند.
نفرات نخست رقابت های آزاد استانی دهه فجر در محمودآباد و منتخبان کادر فنی به انتخابی ورود به اردو استانی برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور دعوت شدند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو