کد خبر: 73905

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۷

مالک باشگاه فوتبال نساجی مازندران:

برای دفاع از حق باشگاه و هواداران نساجی کوتاه نمی‌آییم/ دفاع از اعتبار فوتبال مازندران در لیگ برتر

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: به دلیل دفاع از حقوق هواداران پرشور و بی‌شمار نساجی و زحماتی که مسؤولان باشگاه و بازیکنانم کشیده‌اند هرگونه شیطنت را از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و کوتاه هم نمی‌آییم.

تیتر ۳: بعد از گذشت نزدیک به دو دهه از غیبت نمایندگان مازندرانی در لیگ‌برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال نساجی مازندران رویای ۲۴ ساله مردم شهر خسته قائم‌شهر را به واقعیت رساند و با صعود به لیگ‌برتر، آن‌هم با ارائه یک فوتبال پاک و جوانمردانه دل هزاران هوادار خود را شاد کرد.

ولی تیم و رقیب همسایه، این پیروزی و صعود را برنتافت و خود را مدعی صعود به لیگ‌برتر برشمرد و با ارائه مستنداتی که هنوز تأیید نشده و در دست بررسی کمیته اخلاق قرار دارد، سعی دارد نتیجه را به سود تیم خود عوض کند و عده‌ای از رسانه‌های نه چندان معتبر هم به این موضوع دامن زده و اذهان عمومی را با انتشار شایعاتی مشوش کردند و همین امر عکس‌العمل فرهاد صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی مازندران را در بر داشت.

وی با بیان اینکه به احترام روح پاک فوتبال مازندران، جلوگیری از ایجاد تنش و درگیری بین دو شهر و به توصیه فدراسیون در مقابل بی‌احترامی و تهمت‌ها حرف نزده و سکوت کردیم، اظهار کرد: سیاست باشگاه ما احترام به همه افراد است ولی از امروز هر رسانه نوشتاری و دیداری اقدام به نشر اکاذیب کند و بدون سند و مدرک خاص مردم قائم‌شهر و مازندران را بی‌آزارند و صعود شرفتمندانه و مقتدرانه نساجی را زیر سؤال ببرند را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهیم.

صنیعی‌فر افزود: برای رسانه‌ها احترام زیادی قائل هستم و معتقدم آنها نقش مهمی در صعود تیم محبوب مازندران به لیگ‌برتر داشتند و طرف صحبتم با افرادی است که بعد از گذشت یک‌ماه ، با غرض‌ورزی می‌خواهند این صعود را لوث کنند.

مالک باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: به دلیل دفاع از حقوق هواداران پرشور و بی‌شمار نساجی و زحماتی که مسؤولان باشگاه و بازیکنانم کشیده‌اند هرگونه شیطنت را از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و کوتاه هم نمی‌آییم.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی کارها را بدون هیاهو در فصل نقل و انتقالات انجام می‌دهیم، گفت: به همه هواداران تیم نساجی اطمینان خاطر می‌دهم که جانانه در لیگ‌برتر ظاهر می‌شویم تا از اعتبار فوتبال مازندران دفاع کنیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو