کد خبر: 15167

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷

مدیرکل بحران استان مازندران:

برآورد کامل خسارت برف اخیر مازندران تا یکشنبه مشخص می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با تاکید بر کمک ویژه دولت به توسعه زیرساخت‌های عمرانی استان، گفت: برآورد کامل خسارات برف اخیر مازندران تا یکشنبه مشخص می‌شود.

تیتر ۳: علی اصغر احمدی  در خصوص برآورد کامل خسارت برف اخیر مازندران اظهار داشت: بارش باران و برف امری طبیعی بوده که در این فصل باید مردم و مدیران دستگاه‌ها، آمادگی شرایط بحران را داشته باشند تا بتوانیم با مدیریت درست میزان خسارت برف را کاهش دهیم.

وی با اشاره به بحران برف اخیر در استان، افزود: در هر بحران ابتدا امداد رسانی صورت می‌گیرد و خسارت‌ها برآورد می‌شود که به دلیل بسته بودن راه‌ها، دسترسی به چندین روستا مشکل بود که به همین دلیل برآورد خسارت زمان برده است.
 
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: به دلیل مسدود بودن برخی از محورهای روستایی در این مناطق خسارت‌ها برآورد نشده بود اما اکنون با توجه به شرایط مناسب هوا میزان خسارت‌ها در حال برآورد شدن است که تا روز یکشنبه دستگاه‌های اجرایی باید به فرمانداری‌ها گزارش دهند.

وی بیان داشت: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بازدید میدانی و عمقی از مناطق خسارت دیده داشته که قرار است در هیئت دولت مطرح  که در این زمینه نشستی امروز با مجمع نمایندگان و مدیران دستگاه‌های خدمات رسان مانند آب، برق و گاز تشکیل تا نمایندگان در رفع این بحران به استان کمک کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو