کد خبر: 12245

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۸:۰۲

بخاطر یک مصاحبه به تیم ملی دعوت نشدم/ حاضرم از کی روش عذر خواهی کنم

تیتر 3 » این بازیکن که عملکرد قابل قبولی در طول لیگ شانزدهم داشته، درباره دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: خودم می دانم چرا دعوت نمی شوم و بحث دعوت نشدن من فنی نیست.

حامد لک

به گزارش تیتر ۳ » حامد لک دروازه بان صبا که عملکرد قابل قبولی در طول لیگ شانزدهم داشته، درباره دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: خودم می دانم چرا دعوت نمی شوم و بحث دعوت نشدن من فنی نیست. من به دلیل یک اشتباه به تیم ملی دعوت نمی شوم و بسیار از این اتفاق پشیمان هستم. من به دلیل یک مصاحبه به تیم ملی دعوت نمی شوم که به شدت از این مساله ناراحت و پشیمان هستم. سابقه نشان داده که کی روش دوست ندارد کسی در مورد کار او صحبتی کند و من این اشتباه را کردم. من نمی دانم این مشکل را چطور و چگونه می توانم حل کنم اما واقعا می خواهم این مشکل حل شود و به تیم ملی برگردم.

وی افزود: من بازیکن مغروری هستم ولی تیم ملی آنقدر برای من مهم هست که به خاظر تیم ملی هر اقدامی انجام دهم. من از همین جا از آقای کی روش عذر خواهی می کنم و امیدوارم من را ببخشند تا دوباره فرصت حضور در تیم ملی داشته باشم. او مربی بزرگی است و در این مساله شکی وجود ندارد. این بار که لیست تیم ملی اعلام شد فکر می کردم می توانم باشم اما مشکل من فنی نیست که در لیست نیستم.

دروازه بان صبا درباره اینکه او هم در لیست سیاه تیم ملی قرار گرفته، تصریح کرد: این طور نیست. هر کسی برای کار خود معیار و چارچوبی دارد. آقای کی روش هم چارچوب برای خود دارد که نمی توان به آن گفت لیست سیاه.

لک وضعیت صبا در ۱۰ بازی گذشته را خوب توصیف کرد و گفت: صبا مشکلات زیادی دارد و فکر می کنم کمترین دریافتی را در این فصل ما داشتیم. تیم خوبی داریم اما باید به تیم کمک شود. ما هنوز ۵۰ -۶۰ درصد از فصل قبل طلب داریم و این فصل هم ۱۵ درصد دریافتی داشته ایم. یکی از مشکلات دیگر صبا این است که بازیکنان ما به هر دلیلی در ۴ بازی گذشته حضور نداشتند. کریم اسلامی و مسعود حق جو بازیکنان تاثیر گذار و مهمی برای ما هستند و نبود آنها به تیم لطمه زد. امیدوارم مشکل آنها حل شود و به تیم برگردند

وی در پایان گفت: در آینده منتظر اتفاقی هستم که شرایطم را تغییر دهد و تا نیم فصل خبر خوبی امیدوارم به فوتبال ایران بدهم . تصمیم را گرفته ام و امیدوارم همه چیز به روال پیش برود تا این اتفاق خوب رخ دهد. من دنبال سوژه بودن نیستم اما نیم فصل خبر خوبی دارم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو