کد خبر: 3227

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۷ - ۹:۵۳

با کمک پلیس بین الملل؛ متهم اختلاس ۳۰۰۰میلیاردی دستگیر شد

  شرق پرس: بر اساس گزارش پايگاه خبری پليس، روابط عمومی پليس اينترپل با اشاره به پيگيری متهمين پرونده اختلاس بزرگ اقتصادی، اعلام ...

 

به دنبال پیگیری این پرونده، موضوع در دستور کار پلیس اینترپل ایران قرار گرفت و بر همین اساس یکی از متهمین که به خارج از کشور متواری شده بود، با استفاده از توان این پلیس و صدور اعلان قرمز، در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شناسایی و بازداشت شد.

 

 

شرق پرس: بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، روابط عمومی پلیس اینترپل با اشاره به پیگیری متهمین پرونده اختلاس بزرگ اقتصادی، اعلام کرده است: به دنبال پیگیری این پرونده، موضوع در دستور کار پلیس اینترپل ایران قرار گرفت و بر همین اساس یکی از متهمین که به خارج از کشور متواری شده بود، با استفاده از توان این پلیس و صدور اعلان قرمز، در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شناسایی و بازداشت شد.
 
تیمی از سوی پلیس ایران برای پیگیری موضوع به کشور مقصد اعزام و ملاقات‌های مربوطه با مراجع قضایی و اینترپل آن کشور، صورت گرفت و در نهایت آنان با استرداد متهم به ایران موافقت کردند.
 
تیم استرداد پلیس اینترپل به کشور مقصد، اعزام شد و ایران توانست متهم مذکور را در هفدهم اردیبهشت ماه، به کشور بازگردانده و تحویل مراجع قضایی دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو