کد خبر: 11423

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۸:۵۳

رئیس فدراسیون تیر و کمان:

با توجه به عملکرد خوب هیات تیر و کمان استان، تورنمنت‎ بین‌المللی در مازندران برگزار خواهیم کرد

تیتر 3 » رئیس فدراسیون تیروکمان گفت: عملکرد هیات و میزبانی خوب مازندران، با برگزاری یکی از تورنمنت‎های مهم بین‌المللی تیر و کمان همراه خواهد بود.

محمدعلی شجاعی

به گزارش تیتر ۳ »  محمدعلی شجاعی امشب در مجمع سالیانه هیأت تیر و کمان مازندران با بیان اینکه یکی از تورنمنت‎های مهم بین‌المللی در مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: ظرفیت مازندران در ورزش بالاست و مدال‌های ورزشکاران مازندرانی در المپیک گواه این ادعاست.

وی با بیان اینکه مازندران قطب اصلی ورزش و سرشار از استعداد ورزشی است، افزود: مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی تیر و کمان در سطح بالایی در ساری برگزار می‌شود که جا دارد از مسؤولان برگزاری و هیأت استان تشکر داشته باشیم.

رئیس فدراسیون تیر و کمان افزود: خوشحالم که شخصی مانند حسین فرهادی را در استان مازندران دارم و با توجه به میزبانی شایسته مازندران در انتخابی تیم ملی تصمیم داریم تا یکی از مسابقات بین‌المللی تیر و کمان را در استان مازندران برگزار کنیم.

برگزاری رقابت‌های تیر و کمان انتخابی تیم ملی مردان و زنان کشور در ساری

در ادامه رئیس هیأت تیر و کمان مازندران این هیأت را از هیأت‌های برتر فدراسیون و اداره‌کل نام برد و گفت: در راستای توسعه ورزش تیر و کمان بیش از ۵۰ برنامه در استان اجرا شد.

حسین فرهادی با اشاره به برگزاری مسابقات تیر و کمان مردان و زنان قهرمانی کشور در ساری، بیان کرد: رقابت‌های تیر و کمان انتخابی تیم ملی مردان و زنان کشور در ساری با موفقیت پایان یافت.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو