کد خبر: 8389

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۴

باند سارقان مامورنما در مازندران منهدم شد +عکس

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و انهدام باند پنج نفره سارقان مامورنما در شهرستان های رامسر و تنکابن که از گردشگران خارجی سرقت می کردند، خبر داد.

تیتر ۳: سرهنگ احمدرضا رستمی با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف تحت پوشش مامور انتظامی از مسافران و گردشگردان خارجی در غرب استان مازندران، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، افرادی ناشناس با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان مامور انتظامی، از مسافران و گردشگران خارجی اقدام به سرقت می کند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات با استفاده از شگرد های خاص پلیسی و اقدامات فنی، رد یکی از سارقان، زنی به نام «الف – الف» از طایفه فیوج را در سرقت ها شناسایی کردند.

سرهنگ رستمی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد، این فرد با تعدادی از سارقان سابقه دار و حرفه ای طایفه فبوج ارتباط دارد، که در همین راستا با شناسایی خودروی وی، این خودرو در یکی از محور های مواصلاتی استان توقیف شد.

  اخبارحوادث,خبرهای   حوادث,حوادث روز

رستمی با اشاره به سرقت بیش از ۷۵ میلیون ریال ارز از گردشگران خارجی در شهرستان های رامسر و تنکابن، افزود: اعضای این باند پس از ناامن شدن استان، به استان های مرکزی کشور متواری شدند.

وی گفت: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه این افراد در استان همدان در عملیاتی مشترک، پنج عضو این باند را دستگیر کردند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو