کد خبر: 2290

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۷:۰۸

دستگیری اعضای باند سارقان دوچرخه در مازندران

  به گزارش شرق پرس و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ  پهلوان با بیان این مطلب افزود ...

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت دوچرخه و قطعات خودرو در آمل خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ  پهلوان با بیان این مطلب افزود : اعضای این بانده دو نفره در بازجویی های فنی پلیس به ۱۰ فقره سرقت دوچرخه و قطعات خودرو اعتراف کردند.

وی به کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس این شهرستان در هفته جاری در شهرستان آمل اشاره کرد و افزود: ماموران با هماهنگی قضایی در چند مرحله کار تحقیقاتی واطلاعاتی با شناسابی متهمان دو نفر را مورد تعقب و مراقبت قراردادند و با شناسایی این افراد در یک منزل و طی عملیات غافلگیرانه ۳ متهم این پرونده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل افزود: ماموران دربازرسی از این منزل ۵ کیلوگرم موادمخدر را که به شیوع ماهرانه جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

پهلوان با اشاره اینکه شرور زندانی که سبب ایجاد رعب و وحشت و ناامنی در سطح شهر شده بوده بلافاصله توسط پلیس دستگیر شد، اضافه کرد: درپی تماس تلفنی یکی از شهروندان آملی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی افراد ناشناس به سمت منزل وی موضوع دردست بررسی قرار گرفت.

وی افزود: دونفر از افراد شرور شهرستان ضمن تیراندازی به سمت منزل فرد مورد نظر موجب خسارت به خودروی وی که درجلوی منزل پارک بوده است وبلافاصله از محل متواری شدند.

پهلوان یادآور شد: ماموران با بررسی سوابق این افراد دریافتند که یکی از این افراد شرور به دلیل شرارت وایجاد مزاحمت برای شهروندان که درزندان بسیر می برده برای تعطیلات نوروزی از زندان ترخیص شده است.

وی افزود: یکی از همدستان متهم دستگیر و از وی یک قبضه سلاح شکاری با تعدادی تیر غیرمجاز کشف شد و تلاش برای دستگیری شرور ادامه دارد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو