کد خبر: 12141

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۳

رعدی:

بازی های شهرداری ساوه غیر قابل پیش بینی است / در ساری مثل تیم مهمان با ما برخورد می شود

تیتر 3 » سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در آستانه بازی تیمش مقابل شهرداری ساوه گفت: نتایج بازی‌های تیم شهرداری ساوه در فصل جاری قابل پیش‌بینی نیست.

رعدی

به گزارش تیتر ۳ » علیرضا رعدی با اشاره به روحیه خوب بازیکنان تیم شهروند در آستانه بازی مقابل شهرداری ساوه، اظهار کرد: شهروند برای برد در این دیدار حاضر می شود اما تیم شهرداری ساوه در لیگ نشان داد که بازی‌های این تیم قابل پیش‌بینی نیست.

وی با بیان اینکه تیم شهروند در چند بازی گذشته لیگ موفق به کسب نتایج خوب شده، افزود: همانطور که از قبل گفته بودم تمام سعی و تلاش ما در فصل جاری حضور تیم شهروند در نیمه اول جدول است.

سرمربی تیم شهروند ساری در ادامه با بیان اینکه در شهر ساری همچون تیم مهمان با ما برخورد می‌شود، تصریح کرد: برای انجام بازی در سالن سید رسول حسینی مشکل تمرین داریم.

رعدی با اشاره به اینکه برای بازی رسمی در سالن ورزشی سید رسول فقط دو جلسه تمرین انجام می‌دهیم، گفت: در بدترین ساعت در سالن اصلی محل مسابقه دو جلسه تمرین می‌کنیم.

وی بیان کرد: از مسؤولان استانی و شهرستانی می‌خواهم که برای موفقیت تیم و کسب نتایج درخشان توجه ویژه‌تری به تنها نماینده فوتسال شمال کشور داشته باشند.

سرمربی تیم شهروند ساری در ادامه از خلق موقعیت متعدد توسط بازیکنانش در برابر حریفان خبر داد و اضافه کرد: بازیکنان شهروند مقابل حریفان زیاد موقعیت گلزنی خلق می‌کنند اما به‌راحتی این موقعیت‌ها را به هدر می‌دهند و تا حدودی در امر گلزنی موفق عمل نمی‌کنند.

رعدی در پایان ضمن تشکر از هواداران پرشور ساروی، گفت: وضعیت تیم شهروند در شرایط کنونی خوب است و بازیکنان برای سه امتیاز بازی مقابل شهرداری ساوه حاضر می‌شوند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو