کد خبر: 5048

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ - ۶:۰۳

بازیکن فوتبال پس از دریافت کارت قرمز داور را به قتل رساند !

شرق پرس: «سعد» 36 ساله روز حادثه در شرایطی که در لیگ داخلی «دیترویت» برابر تیم «تام گورالسکی» بازی می‌کرد به دلیل تکل ...

 

بازیکن معترض یکی از تیم‌های فوتبال «دیترویت» که در جریان بازی از داور کارت قرمز گرفته بود هنگام خروج از زمین مسابقه داور را با ضربات‌ مشت وحشتناک مورد حمله قرار داد و سپس پا به فرار گذاشت.

شرق پرس: «سعد» ۳۶ ساله روز حادثه در شرایطی که در لیگ داخلی «دیترویت» برابر تیم «تام گورالسکی» بازی می‌کرد به دلیل تکل خشن روی بازیکن حریف با کارت قرمز داور روبه‌رو شد. این بازیکن خشمگین که انتظار اخراج از بازی را نداشت ابتدا به‌طور لفظی به داور اعتراض کرد و وقتی متوجه شد داور رأیش را تغییر نمی‌دهد چنان با ضربات مشت به جان او افتاد که داور بخت‌برگشته نیمه‌جان روی زمین افتاد.

بلافاصله پس از این اتفاق با گزارش حادثه به پلیس، نزدیک‌ترین گشت به محل اعزام شد اما بازیکن که تازه متوجه دیوانه‌بازی‌اش شده بود پا به فرار گذاشت.  امدادگران لحظاتی بعد در محل حاضر شدند و داور مجروح را به بیمارستان رساندند. حال او در لحظه انتقال به بیمارستان بسیار وخیم بوده است. همزمان با درمان این داور، جست‌وجو برای یافتن بازیکن خاطی نیز آغاز شد و پلیس در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به دستگیری او شد.

در حال حاضر این بازیکن با قید وثیقه ۵۰۰ هزار دلاری در زندان به‌سر می‌برد. براساس آخرین گزارش‌ها داور مجروح به رغم تلاش پزشکان تنها دو روز دوام آورد و در بیمارستان جان باخت. با مرگ این داور،  به گفته پلیس وضعیت بازیکن خاطی بحرانی‌تر شده و حالا او به اتهام قتل در انتظار مجازات خواهد بود./ایران

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو