کد خبر: 5437

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ - ۷:۲۰

بازگشت والیبال به ساری / رمدانی: در لیگ برتر والیبال تیم داری می کنیم

  رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با اشاره به شناسایی استعدادهای ورزشی بازار ساری، گفت: اصناف ساری در لیگ برتر والیبال تیمداری می کند.   ...

 

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با اشاره به شناسایی استعدادهای ورزشی بازار ساری، گفت: اصناف ساری در لیگ برتر والیبال تیمداری می کند.

 

به گزارش شرق پرس عباس رمدانی شامگاه جمعه در جلسه بررسی مشکلات هیئت والیبال ساری در  تالار حاج حسن ساری، اظهار کرد: قصد داریم با همکاری اتحادیه های صنفی، حمایت و تیمداری والیبال ساری برای راهیابی به لیگ برتر برعهده بگیریم.

وی افزود: انگیزه بالایی از سوی مسئولان هیئت والیبال برای تحقق این مهم وجود داشته و امیدواریم بتوانیم با مشارکت نمایندگان و مسئولان ساروی به نتیجه مطلوبی برسیم.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با اشاره به اینکه اصناف در حوزه ورزش می توانند موثر واقع شوند، تصریح کرد: والیبالیست های مطرحی در ساری بوده که با تیمداری در لیگ برتر می توانیم موثر باشیم.

رمدانی با بیان اینکه ۱۷۰ اتحادیه به صورت فعال در صنوف مختلف فعالیت دارند، افزود: باید از ظرفیت های شغلی و ورزشی هیئت والیبال ساری استفاده کنیم.

وی با اعلام اینکه جایگاه اصناف در اشتغال استان نقشی اساسی و اثرگذار است، گفت: باید از این ظرفیت جهت توسعه استان در بخش های مختلف فرهنگی، ورزشی و اقتصادی نیز بهره گیری کرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در عرصه ورزش هزینه نبوده بلکه فایده است، افزود: اگر بتوانیم سلامت جوانان را در نظر بگیریم، بسیار برای جامعه موثر خواهد بود.

مجتبی کواکبیان، عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز مازندران نیز با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی و قهرمانی به صورت توامان رشد کند، گفت: ساری مرکز مازندران باید پایگاه مناسبی برای استعدادیابی در رشته والیبال باشد.

وی بیان کرد: از ظرفیت واحدهای صنفی و اتحادیه ها باید برای تیمداری در رشته ورزشی والیبال و تیم های دارای طرفدار در مرکز استان استفاده کرد.

به گزارش شمال نیوز, بیژن بابازاده پیشکسوت ورزشی و هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان نیز با اشاره به اینکه ۳۲ سال از حیثیت خود را برای ورزش هزینه کرده است، گفت: امیدواریم بتوانیم از طریق اتاق اصناف در جهت تیمداری والیبال در لیگ برتر بهره گیری کنیم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو