کد خبر: 74133

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۰

بازگشت زمین‌های ملی ۲۰ میلیارد تومانی در نوشهر

تیتر 3: حجت الاسلام تقوی فرد رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه ۲ هکتار از زمین‌های ملی به عرصه طبیعت در شهرستان نوشهر بازگشت، ...

تیتر ۳: حجت الاسلام تقوی فرد رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه ۲ هکتار از زمین‌های ملی به عرصه طبیعت در شهرستان نوشهر بازگشت، گفت: این اراضی بدون مجوز قانونی، تصرف عدوانی شده بود که شخص متصرف بااحداث اتاقک‌های فلزی برروی درختان تنومند و بنای مسکونی به زنبورداری مشغول بوده که پس ازاجرای تشریفات دادرسی ازیدمتصرف خلع وبه عرصه منابع طبیعی وانفال مسترد شد.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری نسبت به محیط زیست و تصرف اراضی ملی نباید اجازه دهیم یک متر زمین در تصرف سودجویان قرار بگیرد، افزود: دستگاه قضایی این توصیه مقام عظمای ولایت رانصب العین خودقرارداده و از هیچ تلاش و کوششی برای مقابله و مبارزه قاطعانه با متصرفان و متجاوزان به منابع ملی و طبیعی فروگذار نمی‌کند.

 

رئیس کل دادگستری مازندران تخریب غیر قانونی منابع ملی از جمله جنگل‌ها به بهانه‌های مختلف را غیر قانونی دانست و گفت: دادستان مرکز استان و شهرستان‌ها با جدیت، قاطعانه وقانونی به این امور نظارت داشته باشند.

 

حجت الاسلام تقوی فرد: ارزش تقریبی این زمین طبق نظریه کارشناسان رسمی دادگستری ۲۰ میلیارد تومان بوده است./باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو