کد خبر: 4044

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۳ - ۶:۰۷

بازدید کارشناسان ژاپنی از سایت کمپوست بهشهر و زباله سوز ساری

    به گزارش شرق پرس, به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست مازندران، با هماهنگی اداره کل روابط ...

 

هیئت کارشناسی ژاپنی به همراه نمایندگانی از استانداری مازندران، اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و شهرداری‌های بهشهر و ساری از سایت کمپوست بهشهر و زباله‌سوز ساری بازدید کرده و نقطه نظرات کارشناسی به مسئولان شهرستانی و استانی منتقل شد.

 

 

 

به گزارش شرق پرس, به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست مازندران، با هماهنگی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان حفاظت محیط زیست، هیئت کارشناسی ژاپنی از سایت کمپوست بهشهر و زباله‌سوز ساری بازدید کردند.

این هیئت در جلسه‌ای با حضور ناصر مهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، مدیر مؤسسه بازیافت مازندران و مسئولان ذیربط در امور مدیریت پسماند استان، شرکت و تبادل نظر کردند.

پس از جلسه هیئت کارشناسی ژاپنی به همراه نمایندگانی از استانداری مازندران، اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و شهرداری‌های بهشهر و ساری از سایت کمپوست بهشهر و زباله‌سوز ساری بازدید کرده و نقطه نظرات کارشناسی به مسئولان شهرستانی و استانی منتقل شد.

 

/انتهای خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست مازندران، با هماهنگی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان حفاظت محیط زیست، هیئت کارشناسی ژاپنی از سایت کمپوست بهشهر و زباله‌سوز ساری بازدید کردند.

این هیئت در جلسه‌ای با حضور ناصر مهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، مدیر مؤسسه بازیافت مازندران و مسئولان ذی‌ربط در امور مدیریت پسماند استان، شرکت و تبادل نظر کردند.

پس از جلسه هیئت کارشناسی ژاپنی به همراه نمایندگانی از استانداری مازندران، اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و شهرداری‌های بهشهر و ساری از سایت کمپوست بهشهر و زباله‌سوز ساری بازدید کرده و نقطه نظرات کارشناسی به مسئولان شهرستانی و استانی منتقل شد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930313000018#sthash.XaicqdqW.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو