کد خبر: 1744

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۵:۱۸

بازدید مدیر امور روستایی استانداری از روستاهای گلوگاه

 

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران از برخی روستاهای شهرستان گلوگاه بازدید کرد.

به گزارش شرق پرس، رضا آزادی ‌کناری به اتفاق فرماندار و برخی مسئولان شهرستانی و محلی، بازدیدی از روستاهای «اِوارد» و «نیالا» در مناطق کوهستانیِ بخش مرکزی، و روستاهای «تیرتاش» و«تیله نو» در بخش کلبادِ گلوگاه داشتند.

قول مساعد برای تسریع در تکمیل هشت دهیاری نیمه‌کاره، ارائه راهکارهای اجرایی برای جمع‌آوری آب‌های سطحی، و اختصاص یک‌ دستگاه ماشین حمل زباله برای بخش کلباد، از جمله دستاوردهای این بازدید بود.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران و هیئت همراه، بازدیدی از چند نقطه رانشی و خطر‌آفرین در بخش کوهستانی گلوگاه داشتند که قول دادند با توجه به قرار گرفتن این نقاط در مسیر پرتردد، و جلوگیری از خطرات احتمالی، مساعدت‌هایی صورت گیرد.

عیسی قاسمی‌طوسی، فرماندار گلوگاه، با مثبت ارزیابی‌کردن نتایج بازدید مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران، به خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: شهرستان گلوگاه به‌ دلیل قرار گرفتن در کریدور شمال – جنوب، بهره‌مندی از مناطق تفریحی و توریستی در جنگل و دریا و دشت و میزبانی از گردشگران و مسافران در تمام طول سال، باید دارای زیرساخت‌های لازم در مناطق شهری و روستایی باشد.

وی بیان داشت: حضور مسئولان در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته سبب دلگرمی اهالی این مناطق، برداشتن موانع و تسریع در روند فعالیت‌های عمرانی می‌شود.

شهرستان گلوگاه دارای هشت روستا در بخش کلباد، و ۱۳ روستا در بخش مرکزی است./فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو