کد خبر: 1744

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۵:۱۸

بازدید مدیر امور روستایی استانداری از روستاهای گلوگاه

به گزارش شرق پرس، رضا آزادی ‌کناری به اتفاق فرماندار و برخی مسئولان شهرستانی و محلی، بازدیدی از روستاهای «اِوارد» و «نیالا» در ...

 

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران از برخی روستاهای شهرستان گلوگاه بازدید کرد.

به گزارش شرق پرس، رضا آزادی ‌کناری به اتفاق فرماندار و برخی مسئولان شهرستانی و محلی، بازدیدی از روستاهای «اِوارد» و «نیالا» در مناطق کوهستانیِ بخش مرکزی، و روستاهای «تیرتاش» و«تیله نو» در بخش کلبادِ گلوگاه داشتند.

قول مساعد برای تسریع در تکمیل هشت دهیاری نیمه‌کاره، ارائه راهکارهای اجرایی برای جمع‌آوری آب‌های سطحی، و اختصاص یک‌ دستگاه ماشین حمل زباله برای بخش کلباد، از جمله دستاوردهای این بازدید بود.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران و هیئت همراه، بازدیدی از چند نقطه رانشی و خطر‌آفرین در بخش کوهستانی گلوگاه داشتند که قول دادند با توجه به قرار گرفتن این نقاط در مسیر پرتردد، و جلوگیری از خطرات احتمالی، مساعدت‌هایی صورت گیرد.

عیسی قاسمی‌طوسی، فرماندار گلوگاه، با مثبت ارزیابی‌کردن نتایج بازدید مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران، به خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: شهرستان گلوگاه به‌ دلیل قرار گرفتن در کریدور شمال – جنوب، بهره‌مندی از مناطق تفریحی و توریستی در جنگل و دریا و دشت و میزبانی از گردشگران و مسافران در تمام طول سال، باید دارای زیرساخت‌های لازم در مناطق شهری و روستایی باشد.

وی بیان داشت: حضور مسئولان در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته سبب دلگرمی اهالی این مناطق، برداشتن موانع و تسریع در روند فعالیت‌های عمرانی می‌شود.

شهرستان گلوگاه دارای هشت روستا در بخش کلباد، و ۱۳ روستا در بخش مرکزی است./فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو