کد خبر: 16541

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۳

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل مطرح کرد

بازداشت اختلاس‌گران ۷۰۰ میلیون تومانی در آمل/ دهیار و ۵ عضو شورای کلاکسر جزو بازداشت‌شدگان

تیتر 3 » دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل با اشاره به اختلاس 700 میلیون تومانی از وجوهات دولتی اختصاص یافته از سوی استانداری مازندران برای عمران و آبادانی روستای کلاکسر، گفت: دهیار و پنج عضو شورای روستا بازداشت شدند.

اختلاس

به گزارش تیتر ۳ به نقل از فارس : علی طالبی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: دهیار روستای کلاکسر آمل با اتهام اختلاس ۶۶۰ میلیون تومانی دستگیر شد.

وی افزود: به همراه دهیار روستای کلاکسر، تعداد پنج نفر از اعضای شورای اسلامی نیز دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل با اشاره به همکاری تیم اداره اطلاعات استان مازندران و شهرستان آمل در این عملیات، بیان کرد: با هرگونه موارد خلاف قانونی در برداشت اموال بیت‌المال برخورد جدی می‌شود.

این مسؤول با تأکید بر اینکه دهیار و پنج عضو شورای اسلامی روستای کلاکسر مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان وجوه دولتی را اختلاس کردند، گفت: این مبلغ از سوی استانداری مازندران در نظر گرفته شد و برای عمران و آبادی روستا منظور شد.

طالبی با اشاره به تضییع حقوق یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی بیت‌المال توسط متهمان و اقدام به دریافت رشوه ۶۰ میلیون تومانی، تصریح کرد: در این پرونده ردپای برخی مدیران دولتی به چشم می‌آید.

وی با اعلام بررسی بیشتر پرونده در شعبه سه بازپرسی، خاطرنشان کرد: با تحقیقات بیشتر ابعاد گسترده‌تر این پرونده فساد مالی در آینده مشخص می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل با بیان روانه زندان شدن سه نفر متهم این پرونده با قرار بازداشت موقت، گفت: پرونده دو نفر دیگر از متهمان در دست تحقیقات بیشتر قرار دارد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو