کد خبر: 8816

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۸

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران :

بارش باران به واحدهای مسکونی ۴ شهر مازندران خسارت زد

تیتر3: مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: بارش باران شب گذشته در استان به چندین واحد مسکونی در شهرهای سیمرغ، فریدونکنار، آمل و بابل خسارت ...

تیتر۳: مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: بارش باران شب گذشته در استان به چندین واحد مسکونی در شهرهای سیمرغ، فریدونکنار، آمل و بابل خسارت وارد کرد و اطلاعات میزان خسارت در دست بررسی است.

علی‌اصغر احمدی با بیان اینکه  دو واحد مسکونی در سیمرغ، چند واحد مسکونی در فریدونکنار و تعدادی واحدهای مسکونی در آمل و بابل دچار خسارت شدند، افزود:نوع خسارت در دست بررسی است، به این دلیل که برخی خسارت‌ها مربوط به آبگرفتگی و برخی دیگر مربوط به ریزش آب از سقف بوده که این موارد در دست بررسی است.

وی در ارتباط با برآورد خسارت گفت: برآورد خسارت‌ها چند روز زمان می‎برد به همین دلیل نباید در برآورد میزان خسارت تعجیل کرد، در حال حاضر نیروهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در مناطقی که خسارت به وجود آمد در حال بررسی میزان خسارت هستند.

احمدی در پاسخ به این سؤال که آیا وضعیت ناپایداری هوای استان همچنان ادامه دارد، افزود: ناپایداری هوای استان تا عصر امروز ادامه دارد و با خارج شدن این سامانه تا روز پنج‌شنبه هوای استان آفتابی است.

وی اضافه کرد: وضعیت ناپایداری هوا در مازندران دوباره از روز پنج‌شنبه با ورزش باد و باران از سرگرفته می‌‏شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو