کد خبر: 73326

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۷

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

بارش‌ متناوب باران و روند کاهشی دمای هوا در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر پایان هفته به‌تدریج همراه با کاهش ناپایداری و ابرناکی آسمان استان خواهد بود.

تیتر ۳: احمد اسدی با اعلام این خبر ، اظهار کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی امروز در مناطق ساحلی و جلگه‌ای مازندران به‌صورت نیمه‌ابری تا ابری همراه کاهش تدریجی ابر پیش‌بینی می‌شود.

 

وی بیان کرد: فردا آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری در ساعات شب همراه با افزایش ابر، وزش باد و بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: فردا مناطق غربی به‌صورت نیمه‌ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با بارش و وزش باد در مناطق مرکزی و شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

 

این مسؤول ادامه داد: روز پنج‌شنبه مناطق غربی مازندران همراه با بارندگی و وزش باد و مناطق شرقی استان نیمه‌ابری تا ابری همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

اسدی با اشاره به اینکه روز جمعه آسمان مازندران ابری همراه با بارش باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، افزود: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از اواخر روز جمعه به‌تدریج همراه با کاهش ناپایداری و ابرناکی آسمان مازندران خواهد بود.

 

وی درباره وضعیت دمای هوا، یادآور شد: روند کاهشی دمای هوای استان از روز چهارشنبه تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران امروز و فردا به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو