کد خبر: 13393

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۷:۵۳

بارسلونای اسپانیا، بایرن مونیخ آلمان و لاتزیو ایتالیا در ساری / شگفتی بزرگ !

تیتر 3 » بارسلونای اسپانیا، بایرن مونیخ آلمان و لاتزیو ایتالیا به ایران و شهر ساری سفر می کنند و در جام بین المللی فجر به میزبانی ساری شرکت می کنند.

فوتبال ساحلی ایران

به گزارش تیتر ۳  » پس از دعوت نامه رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی برای مسئولان تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری سید احمد صالحی مدیرعامل و افشین امیدی سرمربی تیم در زمان برگزاری مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که به میزبانی امارات انجام شد،به جمیرا رفتند و موفق شدند با رایزنی و توافق با مسئولان سازمان جهانی فوتبال ساحلی ،قرارداد برگزاری برگزاری بزرگترین تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی در ایران را به نام جام فجرساری امضا و قطعی کنند.

امیدی بازیکن و سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ساری با تایید این خبر گفت:این مسابقات با حضور چهارتیم و به مدت سه روز انجام خواهد شد که در هر روز دو بازی برگزار می شود و ۶ کارگزار فیفا و ۴ داور بین الملی فیفا مدیریت برگزاری این مسابقات را بر عهده دارند.

امیدی افزود:مهمترین بند قرارداد حضور تیم باشگاهی بارسلونا اسپانیا  با تمامی نفرات اصلی و ستارگانش است که با این قرار داد ۵ ساله که در تقویم مسابقات سازمان جهانی فوتبال ساحلی نیز ثبت شد ،تیم بارسلونای اسپانیا موظف است در ۲۲ بهمن هرسال در مسابقات چهارجانبه ساری شرکت کند و یکی از تیم های ثابت این مسابقات خواهد بود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت:تیم های بایرن مونیخ آلمان و لاتزیو ایتالیا دیگر تیم هایی هستند که از شانس بیشتری برای حضور در این رقابت ها بر خوردارند و در صورت عدم حضور این دو تیم،تیم های میلان ایتالیا و پاریس انژرمن فرانسه جایگزین این تیم ها در این رقابت ها خواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده ساری افزود:در این مسابقات مراسم خداحافظی  علی اصغر یعقوبی و حسن کیومرثی دو داور بین المللی فوتبال ساحلی کشور که سابقه قضاوت در فینال جام ملت های آسیا را دارند هم برگزار خواهد شد و برای این مسابقات بنا بر شرایط جوی ساری ،۳ تاریخ ۱۲،۱۸و۲۳ بهمن در نظر گرفته شد و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی،این مسابقات در اولین تاریخ تعیین شده برگزار خواهد شد.

در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که امسال به میزبانی امارات برگزار شد،از ۵ بازیکن برتر این رقابت ها،۴ بازیکن آن عضو تیم بارسلونای اسپانیا بودند.

5428124_935.jpg

5428123_745.jpg

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو