کد خبر: 21093

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۵

باخت خانگی خونه‌به‌خونه / توقف ببر ها در اهواز

تیتر 3 » شاگردان نادردست‌نشان، مربی نام‌ آشنای قائم‌شهری، بعد از دو برد پی‌درپی نتیجه بازی را در خانه به تیم بوشهری واگذار کردند. / نساجی بازی برده مقابل استقلال اهواز در لیگ دسته یک فوتبال را با یک تساوی عوض کرد.

لیگ برتر

به گزارش تیتر ۳ » تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران در ادامه بازی‌های لیگ دسته یک در ورزشگاه شهدای هفت تیر میزبان تیم ایران‌جوان بوشهر بود.

شاگردان نادردست‌نشان، مربی نام‌ آشنای قائم‌شهری، بعد از دو برد پی‌درپی نتیجه بازی را در خانه به تیم بوشهری واگذار کردند.

این دو تیم همزمان با سایر بازی‌های انجام شده از ساعت ۱۴ به مصاف هم رفتند و تیم ایران‌جوان مهمان توانست با نتیجه ۲بر یک تیم میزبان را شکست داده و ۲۷ امتیازی شود.

تیم خونه‌به‌خونه بابل نیز با این باخت، ۳۸ امتیازی باقی ماند.

 

دو تیم فوتبال نساجی مازندران و استقلال اهواز از ساعت ۱۵ امروز در اهواز به دیدار هم رفتند.

در این دیدار محمدعلی نعمتی، میلاد احمدی، علی جراح‌کار، مرتضی غلامعلی‌تبار، حسن نجفی، میثم کریمی، حمید طاهری‌فر، محمد قاسمی‌نژاد، سهیل رحمانی ، امین منوچهری و محمد عباس‌زاده برای تیم فوتبال نساجی مازندران به میدان رفتند.

تیم فوتبال استقلال اهواز که به سه امتیاز این بازی نیاز داشت از ابتدا با بازی هجومی و در بعضی اوقات اتلاف وقت، به‌دنبال در دست گرفتن توپ و زمین بود.

تیم فوتبال نساجی مازندران هم برای اینکه امیدهایش برای صعود به لیگ برتر پررنگ‌تر شود، نیاز به برد در این بازی داشت و حملاتی بر روی دروازه حریف وارد کرد که در نیمه نخست نتیجه‌ای به‌دنبال نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به رخت‌کن رفتند.

در آغاز نیمه دوم این تیم فوتبال نساجی مازندران بود که با ارسال ضربه کرنر محمد قاسمی‌نژاد و ضربه سرعلی جراح‌کار به نخستین گل خود رسید.

بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از به ثمر رساندن گل نخست روحیه مضاعف گرفت و بر شدت حملات خود افزود.

در دقیقه ۶۵ طاهری‌فر، بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران در میانه زمین مرتکب خطا شد و با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و نساجی با یک یار کمتر به بازی ادامه داد.

تیم فوتبال استقلال اهواز از این فرصت استفاده کرد و توانست در دقیقه ۹۰، توسط علی کاکه گل تساوی بازی را به ثمر برساند  و نساجی بازی برده را با یک تساوی عوض کرد و در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو