کد خبر: 21782

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۳

روحانی به ایستگاه مازندران رسید...

بابت همه پروژه ها دمت گرم دستمریزاد اما سرما زندگی ام را فلج کرد / رأی من یخ زده است!!

مازندران تاج یشمی ایران.. سرزمین نعمت های بی کران و مردمان قدرشناس و زحمت کش.. و البته منطقه ای کاملا استراتژیک برای همه آنان که دستی بر آتش سیاست دارند!

اختصاصی تیتر ۳/یادداشت سردبیر: مازندران تاج یشمی ایران.. سرزمین نعمت های بی کران و مردمان قدرشناس و زحمت کش.. و البته منطقه ای کاملا استراتژیک برای همه آنان که دستی بر آتش سیاست دارند!

 

و اینک در آستانه انتخابات ریاست  جمهوری و در چانه زنی های جمع آوری آرا توسط کاندیداهای مدعی، روحانی با شتاب خود را  به ایستگاه مازندران رساند تا همچون سال ۹۲ اکثریت آرا را درو کند و مازندران بشود استانی با بیشترین مساعدت به او در جلوس بر کرسی ریاست جمهوری…

 

در سفر پیشین رئیس دولت یازدهم به این استانٰ اقبال به وی چنگی به دل نزد و با تکاپوی استانداری و تغییرات در برخی پست های کلیدیٰ عذرخواهی پشت عذرخواهی شکل گرفت و اینک ساختمان سفید استانداری سعی دارد با همه قوا خط بطلانی بکشد بر همه اتفاقات سفر پیشین و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم روحانی را با خیالی آسوده بدرقه نماید…

 

اما این تصمیمی است که استانداری دارد و هنوز مشخص نیست مردم در این میان چه خواهند کرد!!

مرمانی که هنوز علی رغم موسم بهاریٰ دستانشان از سرمای زمستان سال پیش یخ زده است و در میان باغات سرمازده خود به دنبال روزنه امید از تدبیر و حمایتند!!

 

سرمایی که باوجود همه وعده های مسئولین بر زدودن آن از زندگی مردم اما هنوز آثار آن به وضوح مشهود است و گویی با این یخ زدگی کل بازار مازندران به  خواب زمستانی خود ادامه داده است!!

 

و همگان چشم بر این دارند وعده ای که در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در مرحله اقدام مانده است در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به عمل خواهد رسید؟!!

 

گرچه این تنها مشکل ساختمان سفید استانداری نیست .. در این روزها دوباره زمزمه جدایی غرب استان با صدایی رساتر از همیشه به گوش می رسد و کشاکش بر سر آزاد اعلام شدن بنادر شرق و غرب  بلای جان سکان هدایت استان، در مرکز شده است!!

 

ندایی که اگر  مدیریت نشود استان مازندران را به یک استانی کوچک و نقلی تبدیل می کند که بخش اعظمی از ثروت گردشگری، کشاورزی  و شیلات آن را به تاراج رفته باید دانست با مردمانی که هر کدام یک ثروت بی تکرارند…

 

حال روحانی به ایستگاه مازندران رسید .. رئیس جمهور کشورم بابت افتتاح همه پروژه ها دمت گرم و دستمریزاد اما رأی من یخ زده است… من را مددی آرزوست..

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو