کد خبر: 3372

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۹

باباکوهی: ۵۲ عکس به مرحله نهایی مسابقه عکس بهشهر راه یافتند

 به گزارش شرق پرس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر در گفت‌وگو با فارس ، افزود: دومین جشنواره عکس بهشهر با ...

علی‌ اصغر باباکوهی‌ اشرفی از راهیابی ۵۲ عکس هنری مازندران برای نمایش در مسابقه عکس بهشهر خبر داد.

 به گزارش شرق پرس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر در گفت‌وگو با فارس ، افزود: دومین جشنواره عکس بهشهر با رویکردی متفاوت به  اماکن و ابنیه تاریخی و صنایع دستی بهشهر، شخصیت‌ها و چهره‌های ماندگار در عرصه‌های مختلف دینی، فرهنگی، هنری، اجتماعی،سیاسی و …، آیین‌ها و سنت‌های بومی و محلی و مراسم آیینی- سنتی و تاثیر مدرنیسم بر شیوه زندگی در شهر و روستا، مناظر بکر و دیدنی، مکان‌های تفریحی و توریستی، سبک زندگی ایرانی – اسلامی و مراسم مذهبی، ملی، سیاسی و اجتماعی (یادواره شهدا، راهپیمایی، دسته‌روی محرم  و …) پرداخته است.

وی درباره آثار ارسالی به جشنواره عکس بهشهر، اظهار کرد: ۸۷۵ اثر از عکاسان حرفه‌ای و آماتور مازندران به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت با نظر داوران، ۵۲ اثر به مرحله پایانی راه یافتند.

باباکوهی‌اشرفی، گفت: آثار منتخب اعم از بخش آماتور و حرفه‌ای، در نمایشگاه عکس بهشهر به نمایش درخواهند آمد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر، زمان برپایی این نمایشگاه را ۲۷ اردیبهشت تا اول خرداد ۹۳ در سالن بصیرت اعلام و تصریح کرد: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به نفرات برتر، ۱۰ صبح یکم خرداد همراه با برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی- هنری در سالن بصیرت(خیابان فرودگاه) برگزار می‌شود.

وی در پایان از همکاری ادارات محیط زیست و منابع طبیعی، دفتر نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه، فرمانداری، شوراها و شهرداری‌های رستمکلا، خلیل‌شهر و بهشهر، و اتحادیه عکاسان شهرستان بهشهر، در برگزاری و اهدای این جشنواره قدردانی کرد.

تندیس جشنواره به همراه لوح سپاس و جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی به نفر اول، لوح سپاس و جایزه نقدی۳۵۰‌هزار تومانی به نفر دوم و لوح سپاس و جایزه نقدی ۲۵۰ هزار تومانی به نفر سوم در بخش حرفه‌ای اهدا می‌شود.

به گزارش فارس، همچنین تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی ۱۵۰ هزار تومانی به نفر اول، لوح سپاس و جایزه نقدی یکصدهزار تومانی به نفر دوم و لوح سپاس و جایزه نقدی ۵۰ هزار تومانی به نفر سومِ دومین جشنواره عکس بهشهر در بخش آماتور اهدا می‌شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو