کد خبر: 9413

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۲

ایران و کره جنوبی طبق برنامه قبلی / فیفا سازمان لیگ نیست !

اختصاصی تیتر 3 » فدراسیون فوتبال ایران در پیشنهادی عجیب درخواست تعویق یا تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی را داد و تا چندی پیش در تکاپوی تغییر بود !

بازی ایران قطر

اختصاصی تیتر ۳ » این تلاش ادامه یافت تا جایی که در آخرین واکنش گفته شد که حداقل این بازی در دور رفت در کره جنوبی برگزار شود ! اما غافل از اینکه فیفا و یا کمیته اجرایی afc همانند سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران، بی برنامه نیستند و تمامی اقدامات برنامه ریزی شده است و هرگونه تغییر در برنامه ریزی تبعات جبران نشدنی در پی خواهد داشت.

علاوه بر این فدراسیون فوتبال کره جنوبی نیز برنامه ریزی و تدارکات زیادی برای این بازی دیده است و به هیچ عنوان قادر به تغییر آن نیست؛ کره ای ها برای برگزاری این بازی در تاریخ ۲۰ مهر برنامه ریزی کرده اند و چون ۲۰ مهر روزهای فیفا تمام می شود لژیونرهای این تیم بلافاصله بعد از بازی با ایران باید به باشگاه های خود ملحق شوند. از سویی تاخیر دو روزه در زمان برگزاری بازی ایران – کره جنوبی می توانست سبب اعتراض دیگر تیم ها شود به این دلیل که همه تیم ها ۱۵ و ۲۰ به میدان خواهند آمد و اگر قرار به برگزاری بازی ایران – کره جنوبی در تاریخ ۲۲ مهر بود ایران و کره دو روز بیشتر استراحت می کردند.

بنابراین همانطور که قبلا پیش بینی می شد این بازی طبق برنامه از پیش اعلام شده در تاریخ ۲۰ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو