کد خبر: 2690

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۱

ایران خودرو احتمالا این خودرو شاسی بلند را تولید خواهد کرد+عکس

  شرق پرس: مدیرعامل شرکت ایران خودروی خراسان ضمن اعلام این خبر گفت برنامه تولید این سایت خودروساز در سال 93 تعداد 82 ...

براساس مصوبات گروه صنعتی ایران خودرو تولید یک خودروی شاسی‌بلند جدید در برنامه تولید ایران خودرو خراسان پیش بینی شده است.

 

شرق پرس: مدیرعامل شرکت ایران خودروی خراسان ضمن اعلام این خبر گفت برنامه تولید این سایت خودروساز در سال ۹۳ تعداد ۸۲ هزار خودرو شامل ۵۰ هزار دستگاه پارس، ۳۰ هزار دستگاه پژو ۴۰۵ و دوهزار دستگاه سوزوکی گراندویتاراست. وی افزود: در سال گذشته تعداد ۶۰ هزار و ۴۸۳ دستگاه خودرو تولید و در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است.

محمد مهدی سیادت اظهار کرد: بیش ترین تولید سایت خراسان در سال گذشته به تعداد ۳۸ هزار و ۳۹۷ دستگاه مربوط به خودروی پارس بوده است. پژو ۴۰۵ نیز به تعداد ۲۱ هزار و ۵۹۰ دستگاه تولید و به بازار عرضه شده است. سوزوکی گراند ویتارا نیز ۴۹۶ دستگاه از تولیدات سایت خراسان در سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: با تامین قطعات، تولید در نیمه دوم سال گذشته شتاب گرفته و بخش اصلی تیراژ در نیمه دوم آن محقق شده است.

با توجه به شایعات و عکس هایی که در رابطه با این خودرو به صورت اخبار احتمالی منتشر گردیده است ف احتمال ورود خودرو فوق که از کمپانی چینی Haima می باشد ، بسیار زیاد می باشد . برای همین هر ۲ مدل شاسی بلند این خودرو را در ادامه برای شما دوستان گرامی در نظر گرفته ایم و مشخصات فنی کلی هر کدام از این محصولات را نیز به همراه عکس های آن اضافه نموده ایم که در صورت ورود و یا وجود اخبار رسمی برای حضور هر یک از این محصولات ، مقاله ای جامع در این باره آماده خواهیم نمود .

Haima7 SUV

این خودرو یکی از محصولات گروه خودرو سازی هیما بوده که رابطه با ظاهر آن نمیتوان به راحتی نظر داد اما دارای موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری بوده که توان خروجی معادل ۱۱۰ اسب بخار و همچنین گشتاور خروجی ۱۸۰ نیوتن متری را برای این خودرو به همراه داشته است . در این خودرو شما می توانید از جعبه دنده هایی اتوئماتیک ۴ و ۵ سرعته و همچنین جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده نمایید . مصرف سوخت در مدل دنده دستی ۸٫۸ و در مدل اتومانیک ۹٫۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است . مخزن سوخت این خودرو نیز ۶۱ لیتر اعلام گردیده است .

Haima S5

این خودرو را می توان به کپی چینی از محصول هیوندای سانتافه ۲۰۱۳ دانست ، شباهت بیش از حد این محصول به خودروی اصلی که همان هیوندای باشد ، نشان از ابعاد بزرگ ن داشته و احتمالا نیز موتوری قوی تر را باید در این خودرو مشاهده نمود اما برعکس این مطلب موتور کوچک تری را خواهیم دید و آن موتوری ۱٫۶ لیتری با توان خروجی ۹۰ اسب بخار از ۴ سیلندر بوده و همچنین ۱۶۰ نیوتن متر گشتاور .

برای این مدل تنها جعبه دنده ۵ سرعته دستی قابل سفارش بوده و همچنین مصرف سوخت آن در ۷٫۳ لیتر اعلام گردیده است . این خودرو در ۶ مدل از نظر آپشن های موجود ارائه می شود و همچنان در انتظار هستیم که ببینیم کدام یک از این محصولات برای ورود به بازار کشورمان انتخاب شده اند .

ایکو پرس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو