کد خبر: 12782

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۸:۳۵

نائب‌رئیس فدراسیون فوتبال سوریه :

ایران تیمی قدرتمند و دارای بازیکنان جهانی است

تیتر 3 » نائب‌رئیس فدراسیون فوتبال سوریه در آستانه بازی با ایران تأکید کرد که تیم ملی کشورش برابر تیمی قدرتمند و دارای بازیکنان جهانی قرار می‌گیرد.

فادی باس

به گزارش تیتر ۳ » فادی دباس، نائب‌رئیس فدراسیون فوتبال سوریه درباره نتایج این تیم در چهار بازی اخیر مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: هیچ شکی نیست که نتایج به دست آمده سوریه انتظارات ما را برآورده نکرد. بهترین نتیجه ما برابر چین به دست آمد و در این بازی شایسته پیروزی بودیم. در بازی مقابل کره جنوبی شگفت انگیز ظاهر شدیم، اما برابر ازبکستان می‌توانستیم بازنده نباشیم.

دباس در ادامه پیرامون شکست سوریه برابر قطر گفت: قطر دست به هر کاری زد تا سوریه را شکست دهد. آنها ابتدا از طریق رسانه‌ها و تهییج هوادارانشان شروع کردند. تغییر سرمربی هم مسئله دیگری بود تا سوریه را تحت هرگونه فشاری قرار دهند و به سه امتیاز دست پیدا کنند. تیم ملی قطر دارای طیف وسیعی از بازیکنان برجسته خارجی دوتابعیتی بود و  روی ضربه پنالتی به گل رسید.

نائب‌رئیس فدراسیون فوتبال سوریه درباره بازی برابر ایران اظهار داشت: ایران با عملکرد و نتایج خود نشان داد که یکی از بهترین تیم‌های گروه A است. بدون شک ایران یک تیم قدرتمند و دارای بازیکنان جهانی است، اما با این حال به توانمندی‌های بازیکنان و کادر فنی سوریه ایمان داریم، همین مسئله باعث می‌شود به کسب نتیجه خوب در بازی برابر ایران امیدوار شویم.

فادی دباس در خاتمه تصریح کرد: سوریه دارای جوان‌ترین کادر فنی میان تیم‌های گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و تفاوت مالی فراوانی با سایر حریفان خود داریم، در حالی که دیگر تیم‌های این گروه دارای حداقل  ۲۰ متخصص در بخش‌های فنی، بدنسازی، روان‌شناسی، پزشکی، تغذیه و پشتیبانی اداری هستند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو