کد خبر: 1296

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۵

ایرانی ها کدام شبکه را می پسندند؟

به گزارش شرق پرس، نتایج جدیدترین نظرسنجی سازمان صداوسیما از 32 مرکز استانی و تهران که در آذرماه انجام شده؛ مشخص شد.بنا بر ...

 

نتایج جدیدترین نظرسنجی صداوسیما نشان می‌دهد شبکه سه در میان شبکه‌های سراسری و شبکه آی‌فیلم در میان شبکه‌های دیجیتال، پربیننده‌ترین شبکه‌های تلویزیونی ایران هستند.

به گزارش شرق پرس، نتایج جدیدترین نظرسنجی سازمان صداوسیما از ۳۲ مرکز استانی و تهران که در آذرماه انجام شده؛ مشخص شد.

بنا بر این گزارش، طبق نظرسنجی انجام شده، بیشترین محدوده سنی که برنامه‌های تلویزیون را نگاه می‌کنند، بین ۱۱ تا ۱۴ سال و ۴۰ تا ۵۰ سال، سن دارند.

همچنین مرکز یزد با ۹۴ درصد، بیشترین آمار بینندگان تلویزیون ایران را به خود اختصاص داده و مرکزمهاباد با ۵۶ درصد کمترین این آمار را در اختیار دارد.

نتایج این نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد نقطه اوج و بیشترین ساعاتی که ایرانی‌ها برنامه‌های صداوسیما را تماشا می‌کنند، ۲۰:۳۰ تا ۲۳ است.

بخش دیگر این نظرسنجی به پربیننده‌ترین شبکه اختصاص داشته که در این میان شبکه سه سیما با ۶۹ درصد پربیننده‌ترین شبکه در کل کشور محسوب می‌شود. این شبکه تلویزیونی در تهران ۶۸ درصد مخاطب دارد و در پله بعدی شبکه یک سیما ایستاده است.

در شبکه‌های دیجیتالی که از طریق ست‌آپ‌باکس دریافت می‌شوند نیز شبکه آی فیلم با ۳۶ درصد پربیننده‌ترین شبکه نسل جدید در کل کشور است. این شبکه در تهران ۳۸ درصد بیننده دارد.

شبکه جام نیز در میان این شبکه‌ها با ۱۳ درصد در کل کشور و ۱۶ درصد در کل تهران پایین‌ترین میزان بیننده را در کشور دارد.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو