کد خبر: 72447

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۹

استاندار مازندران هشدار داد

ایجاد دو قطبی با خط کشی بین برندگان و بازندگان انتخابات

تیتر 3: ربیع فلاح جلودار شب گذشته در نشست شورای اداری این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: امسال و تا ده ها سال مشکل ...
ربیع فلاح جلودار

تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار شب گذشته در نشست شورای اداری این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: امسال و تا ده ها سال مشکل قطع و یا کمبود گاز در استان مازندران نداریم و هرگونه فعالیت تجارتی، اقتصادی، تولیدی و رفاهی بدون مشکل خواهد بود که این طرح با همت دولت و اعتبار ۸۲۰ میلیارد تومانی انجام شده است.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت نیز در فریدونکنار به خوبی اجرا شده است، افزود: در مازندران طرح تحول به خوبی اجرا شده و در سه سال گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت های بهداشت و درمان هزینه شده و همچنین ۴۰۰ میلیارد تومان خدمات ارائه شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی دولت برای سلامت مردم فریدونکنار امری بسیار تحسین برانگیز است، تصریح کرد: یکی از مشکلات در استان این است که میزان بهره‌وری پایین است و برخی مواقع نرخ بهره وری بسیار پایین است و در مجموع کمتر از ۳۰ درصد بهره‌وری داریم که در همین راستا در حوزه نیروی انسانی متوسط فعالیت کارمندان ادارات از دو ساعت نیز کمتر است.

این مسؤول با تاکید بر اینکه مدیران شهرستانی باید برای دریافت سهم منطقه خود در بخش های مختلف کوشا باشند، بیان کرد: در هر شهرستان یک روستای پایلوت باید انتخاب شود تا روستای پاک در حوزه های زباله، اشتغال، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم.

وی از عدم تفکیک زباله در مازندران انتقاد کرد و ادامه داد: تفکیک زباله در برخی شهرهای مازندران در حد سرگرمی انجام می‌شود و در بحث معضلات اجتماعی نیز از رشد فزاینده آن در استان جلوگیری شده است.

فلاح با تاکید بر اینکه با خط‌کشی بین برندگان و بازندگان انتخابات شوراها دوقطبی ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: این موضوع موجب اشکالات جدی و چالش‌هایی می‌شود و نیاز است در انتخاب شهردار و دهیار با وحدت و هم‌افزایی برنامه‌ریزی و اقدام کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه مدیران باید از اعتماد و امانت مردم به خوبی برای خدمات دهی استفاده کنند، اظهار کرد: هر خدمتی برای رفع مشکل مردم یک عبادت است.

وی با اشاره به اینکه فریدونکنار دارای ظرفیت‌های بسیار خوب گردشگری است، گفت: باید در همین راستا برای توسعه بیش از پیش شهرستان برنامه‌ریزی و اقدامات جدی داشت و لازم است در این مسیر مدیران استان به درخواست‌های فرماندار و مدیران شهرستانی اهتمام ویژه داشته باشند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو