کد خبر: 12571

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۲۱:۵۹

نماینده مردم بابل در مجلس خواستار شد

ایجاد بندر خشک در بابل

تیتر 3 » نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بابل ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد، گفت: خواستار ایجاد بندر خشک در بابل هستیم.

به گزارش تیتر ۳ » حسین نیازآذری بعدازظهر امروز در نشست هم‌اندیشی برگزاری همایش بزرگ سرمایه‌گذاری مازندران در بابل، اظهار کرد: اگر فضای امن سرمایه‌گذاری فراهم نشود همایش‌ها و نشست‌ها تأثیر خاصی ندارد.

وی افزود: بابل ظرفیت‌های ارزنده‌ای در حوزه سرمایه‌گذاری دارد که حضور آنها در شهرستان بسیار کمرنگ است امیدواریم این همایش بتواند در جذب ظرفیت‌های اقتصادی این شهرستان موفق شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس و دولت شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده است، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری دولتی توفیقی نداشته و توجه به بخش خصوصی ضروری است.

این مسؤول خواستار تشکیل ستاد سرمایه‌گذاری برای این همایش شد و خاطرنشان کرد: باید این همایش ساختار مناسبی داشته و دارای اساسنامه باشد و به دور از فضای سیاسی فعالیت کند.

نیازآذری با اشاره به اینکه باید دست‌اندازهای اداری پیش رو این سرمایه‌گذاران برداشته شود تا به راحتی وارد عرصه شوند، یادآور شد: باید فضای حاشیه‌ای کاملا حل شود.

وی با تأکید بر اینکه نیازمند بسته سرمایه‌گذاری با پشتوانه دولت در شهرستان بابل هستیم، ادامه داد: تا این بسته فراهم نشود نمی‌توانیم به شکل جزیره‌ای تصمیم بگیریم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این بسته برای هدف‌گذاری ۳۰ واحد تولیدی و شهرک‌های بابل که مشغول فعالیت هستند ضروری است، ضمن اینکه باید به بخش درمان نیز توجه ویژه شود.

نیازآذری معدن زغال سنگ گلیران، فناوری اطلاعات، مرغ لاین، جنگل و مناطق گردشگری بابل را از ظرفیت‌های مهم برای معرفی به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برشمرد و گفت: خواستار ایجاد بندر خشک در بابل هستیم.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو