کد خبر: 2568

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ - ۹:۰۶

اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان ساری برگزار شد

  به گزارش شرق پرس، اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار و با حضور روسای ادارات و مسئولین شهرستان ساری ...

 

 

به گزارش شرق پرس، اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار و با حضور روسای ادارات و مسئولین شهرستان ساری در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

واحدی فرماندار ساری در ابتدا با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص به عزم دولت تدبیر و امید در خصوص رفع موانع و مشکلات جوانان  اشاره کردند و افزودند : نامگذاری امسال نشان می دهد که در مسائل باید فرهنگی تلاش بیشتری داشته باشیم.

 در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری گفت: در سال گذشته همایش دختران جوان و مهارتهای زندگی را داشتیم و همچنین تجلیل از نخبگان جوان که در مصلی برگزار شد.

 

 

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری همچنین افزود: در آینده نیز بحث هفته جوانان و برنامه هایی که برای  روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) تدارک دیده شده که امیدواریم با هماهنگی بیشتر بصورت مناسب برگزار شود.

بریمانی در بخش در دیگری از صحبتهای خود با اشاره به کمبودها ابراز داشت: نیروی انسانی موجود استانداری در گذشته برای جوانان ۸ نفر بود که اکنون به ۲ نفر رسید.

در ادامه قدمی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان، با تقدیر از عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری  در خصوص امور جوانان و پیگیری های مستمر این اداره افزودند ما در مازندران حدود یک میلیون جوان داریم که نشان دهنده ی جوان بودن این استان است .

وی همچنین ساماندهی اوغات فراغت، ازدواج، مسکن، اشتغال را از جمله اولویت ها و تاکیدات اداره ورزش و جوانان دانست.

اضافه می شود با مصوبه جدید، از این پس جلسات ستاد ساماندهی هر دو ماه یکبار در محل فرمانداری تشکیل خواهد شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو