کد خبر: 3543

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۴:۲۶

اوحدی: ایران رتبه دوم اعزام عمره گزار

شرق پرس: رئیس سازمان حج و زیارت  در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین آمار اعزام عمره‌گزاران به عربستان گفت: تا این ...

 

سعید اوحدی با اعلام تکمیل کاروان‌های حج سال ۹۳، درخصوص آمار اعزام عمره‌گزاران کشورمان به عربستان گفت: تا این لحظه مصر رتبه اول و ایران رتبه دوم اعزام عمره‌گزاران به عربستان را دارد.

شرق پرس: رئیس سازمان حج و زیارت  در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین آمار اعزام عمره‌گزاران به عربستان گفت: تا این لحظه بر طبق آمار اعلام شده از سوی عربستان در بین ۷۹ کشور اعزام کننده، کشور مصر با اعزام ۶۴۰ هزار نفر رتبه اول اعزام عمره گزاران را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: کشور ما با اعزام ۶۳۰ هزار عمره‌گزار بعد از کشور مصر رتبه دوم اعزام عمره‌گزاران و کشور پاکستان با اعزام ۵۸۰ هزار زائر رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: آخرین پرواز عمره در ۵ تیرماه انجام می‌شود و تا آن روز پیش بینی و برنامه‌ریزی ما این است که آمار اعزام‌های ما به ۸۳۰ هزار نفر می‌رسد.

اوحدی همچنین در خصوص کاروان‌های حج سال جاری با تشکر از همکاری زائران در پرداخت قسط دوم تمتع گفت: خوشبختانه ۱۰۰درصد زائران تمتع سال جاری قسط دوم خود را به موقع پرداخت کردند و هیچ‌کس از اعزام انصراف نداده است.

وی همچنین در خصوص اعزام به عتبات‌عالیات گفت: بسته‌های ۳، ۴ و ۵ روزه اعزام به عتبات عالیات نهایی شده است و در فراخوان خرداد ماه این بسته‌‌ها لحاظ می‌شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو