کد خبر: 2204

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۵:۵۱

انهدام باند سارقان سیم برق در مازندران

   به گزارش شرق پرس، سردار مسعود جعفری نسب در گفتگو با خبرنگاران افزود: با انهدام دو باند سرقت سیم برق و توقیف ...

 

فرمانده انتظامی مازندران، از انهدام باند سارقان سیم برق و باند کلاهبرداری یک میلیارد ریالی در استان خبر داد.

 

 به گزارش شرق پرس، سردار مسعود جعفری نسب در گفتگو با خبرنگاران افزود: با انهدام دو باند سرقت سیم برق و توقیف یک دستگاه خودرو مقادیری سیم برق کشف شد و ماموران با شناسایی پنج عضو این باند و یک نفر مالخر این باند را متلاشی کردند.

وی اظهار داشت: همچنین در یکی از روستاهای نکا نیز گزارش سرقت سیم برق اعلام شد که ماموران در اقدامی بک یک خودرو پراید مظنون شده و دو نفر را در این زمینه دستگیر شکردند.

سردار جعفری نسب، انهدام باند کلاهبرداری یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی در نوشهر را از دیگر اقدامات بیان کرد و گفت: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته پس از چند روز کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی از فعالیت اعضای باند کلاهبرداری حرفه ای با خبر شدند و ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند، این افراد پس از شناسایی زمین هایی که مالکان آنها در خارج از شهرستان سکونت دارند، با جعل اسناد و مدارک اقدام به فروش آن به افراد دیگر می کردند.

وی افزود: با هماهنگی قضایی ماموران پس از شناسایی اعضای اصلی این باند ، در عملیاتی غافلگیرانه متهمان به نام های ” علی – م ” سرکرده باند ، ” علی – ر” و ” رضا – الف ” را دستگیر کردند.

وی از عملیات ضربتی پلیس در شناسایی و دستگیری سه متهم به شرارت و درگیری در نور خبر داد و گفت:ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری ماموران انتظامی بخش” چمستان ” و پاسگاه انتظامی ” ناتل کنار “، پس از چند روز کار مشترک انتظامی و اطلاعاتی موفق شدند، سه متهم به شرارت به نام های ” کیوان – ش” ، ” مهدی – الف ” و ” مهدی – ک ” را شناسایی کنند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو