کد خبر: 336

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۹

انهدام باند توزیع روغن موتور تقلبی در مازندران

  به گزارش شرق پرس، سرهنگ محمد صادق پهلوان در گفت و گو با تسنیم  از شناسایی ودستگیری عوامل یک باند بزرگ تولید ...

 

فرمانده انتظامی آمل گفت: باند بزرگ تولید و توزیع روغن موتور و ضد یخ تقلبی در آمل دستگیر شدند.

 

به گزارش شرق پرس، سرهنگ محمد صادق پهلوان در گفت و گو با تسنیم  از شناسایی ودستگیری عوامل یک باند بزرگ تولید و توزیع روغن موتور و ضد یخ تقلبی با نام یکی از شرکت های معتبر تولید داخل در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: متصدی واحد صنفی با استخدام تعدادی کارگر و تجهیز انبار به دستگاه های تولید و قوطی های پلاستیکی و تولید برچسب تقلبی با برند های معتبر از جمله بهران و دماوند و دستگاه بسته بندی، پلمپ و تاریخ زن کامپیوتری اقدام به تولید روغن موتور، ضدیخ ، شیشه شوی و الکل صنعتی تقلبی می کردند.

پهلوان گفت: اقلام شناسایی شده در این کارگاه و با کارشناسی و تایید غیرمجاز بودن روغن موتورهای تقلبی توسط نماینده شرکت تولیدی بهران، تعداد ۴ نفر از اعضای این باند در این باره دستگیر و واحد صنفی پلمپ شد.

وی اظهار کرد: اعضای این باند با تلاش ماموران انتظامی بخش دابودشت آمل دستگیر و پس از تشکیل پرونده تنظیمی تحویل مراجع قضایی شدند.

پهلوان گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیرمجاز تولید و توزیع روغن موتور و ضد یخ تقلبی در یکی از واحدهای صنفی خارج از محدوده شهر آمل، ماموران پس از شناسایی، مکان مورد نظر را تحت نظر خود قرار دادند.

وی افزود: در یک اقدام غافلگیرانه و با هماهنگی انجام شده موفق به کشف و ضبط، تعداد حدود ۵۰ هزار لیتر روغن موتور و ضد یخ و الکل صنعتی تقلبی پلمپ شده در قوطی و بشکه های ۲۰ لیتری، چهار و ۱٫۵ لیتری شدند.

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو