کد خبر: 73834

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۵

مسؤول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه:

انقلاب اسلامی سنگرهای استکبار را یک به یک پشت سر می‌گذارد/ هر جا نگاه‌مان به دست دشمن باشد موفق نشدیم

مسؤول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی سنگرهای استکبار را یک به یک پشت سر می‌گذارد، کفار و مشرکان هزینه می‌کنند و اموال‌شان را به میدان می‌آورند و با پول جاسوس تربیت می‌کنند تا بتوانند مسیر انقلاب الهی را ببندند اما در نهایت یک حسرت برایشان باقی خواهد ماند.

تیتر ۳: سردار حسین‌رضا صادقی شنبه شب در گردهمایی گرامی داشت ۹ دی در شهرستان گلوگاه اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، علیه استکبار تاخت و روز به روز رشد کرده است بعضی از مشکلات و نارسایی‌ها از خودمان است.

 

وی افزود: بعضی از ابعاد انقلاب را  اینکه از بدو تولد همیشه با دشمن پنجه در پنجه بودند و با وجود توانمندی مادی دشمن و در کنار آن توان معنوی جمهوری اسلامی بوده، ما در خیلی از ابعاد چه بخواهیم و چه نخواهیم چون این انقلاب یک انقلاب خدایی است همچنان پیش خواهد رفت.

 

این مسؤول بیان کرد: در ابعاد نظامی، امنیتی، سیاسی، نهضتی و در تمامی جنبش‌های جهانی بعد از انقلاب جرات کردند پسوند اسلامی را به نهضت‌های خود اضافه کنند.

 

صادقی تصریح کرد: ما هم از زمان شروع انقلاب فقط ابزاریم، اینکه در بستر انقلاب چه کسانی موفق خواهند شد یا باقی می‌مانند، مهم است، چرا ما در برخی زمان‌ها اجازه نمی‌دهیم دشمن نگاه کج به ما داشته باشد اما در برخی مواقع اینگونه نیستیم؟!

 

مسؤول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه افزود: هر جا نگاه‌مان به دست دشمن باشد موفق نشدیم، دشمن از هر فرصتی استفاده می‌کند و از آن بهره‌مند می‌شود، این نشانه ضعف کسانی است که دل‌شان را به بیگانه بسته‌اند، اگر دل‌های خود را به اسلام، مکتب و رهبرشان ببندیم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، این وعده خدا است.

 

صادقی یادآور شد: دشمن از ابتدای انقلاب برای نابودی آن هزینه کرده است، برخی موارد شاید ما ضرر مادی داشته‌ایم اما اصلا ضرر معنوی نداشتیم، شما سرنگون نخواهید شد چون خدا خواسته است.

 

وی با اشاره به اهداف دشمن افزود: این انقلاب بود که سنگرهای استکبار را یک به یک پشت سر می‌گذارد، کفار و مشرکان هزینه می‌کنند و اموال‌شان را به میدان می‌آورند و با پول جاسوس تربیت می‌کنند تا بتوانند مسیر انقلاب الهی را ببندند اما در نهایت یک حسرت برایشان باقی خواهد ماند.

 

رضاصادقی ادامه داد: این امر را در منطقه مشاهده می‌کنید، تجزیه‌طلبی‌های اطراف کشور در کردستان، خلع عرب، گنبد، آمل و نقاط مختلف کشور آدم استخدام کردند و مزدور گرفتند تا این نظام را از پا بیندازند انواع کودتاها را تحمیل کردند اما نتوانستند و پس این همه ناکامی جنگ تحمیلی را راه انداختند اما باز هم ناکام شدند.

 

وی گفت: آنچه که شعار و اهداف بوده بر عکس آن عمل می‌کنند و این کار را دنبال کردند اما رهبر معظم انقلاب فرمودند نظریه‌پردازان غربی در مورد انقلاب ما اشتباه می‌کنند، این انقلاب هم از نظر ماهیتی و انگیزه و هم افراد دخیل در آن و هم فدائیان انقلاب با سایر انقلاب‌ها متفاوت هستند، پادزهر انقلاب در خود انقلاب تعبیه شده است و هر جا فراز و فرود‌ها بر ضدارزش‌ها و فرآیند انقلاب پیدا شود مانند حماسه ۹ دی خودش را نشان خواهد داد.

 

صادقی در مورد توانایی ملت ایران در برابر توطئه دشمن تاکید کرد: این امت توانسته در تمامی صحنه‌ها به نحو احسن حضور داشته باشد، دشمن آسیب‌شناسی کرده و فهمیده تنها جایی که می‌تواند به ما ضربه بزند از داخل کشور است، ما باید حواس‌مان به نقشه‌های دشمن باشد و نباید سهل‌انگاری کنیم.

 

مسؤول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه عنوان کرد: دشمن ثابت کرده که به طور معمول افرادی را از راس حاکمیت پیدا می‌کند تا برای آسیب به کشور از آنها استفاده کند، دشمن دقت می‌کند تا نقاط نفوذ ما را پیدا کند و ببیند در کجا از توانایی‌های‌مان کم گذاشته‌ایم از همان جا استفاده می‌کند.

 

وی در ادامه افزود: ما افراد با بصیرت زیاد داریم اما بصیر بی‌صداقت بیشتر هستند، انسان بصیر باید صداقت داشته باشد، در انقلاب ما خداوند همه راهکارهای عبور از خطرات را نشان داده است، این نظام با وجود ضررهای ظاهری هیچ موقع ماهیت و اصل خودش را از دست نداد و شرط اصلی آن این است که در میدان باشیم، نباید غفلت کنیم، مهم این است که تا آخر انقلابی بمانیم.

 

مسؤول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه تاکید کرد: باید از هر جهت انقلابی بود، اسلام و انقلاب هم رفاه و رشد اقتصادی را قبول دارند، اگر این کشور بخواهد زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) باشد باید در جهان الگو باشد اما تا سختی و استقامت را تمرین نکند نمی‌تواند موفق شود./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو