کد خبر: 9169

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۱

انصراف شهید کریمی تنها نماینده مازندران در لیگ دسته دو از جام حذفی

تیتر 3 » سرمربی تیم شهیدکریمی جویبار که تیمش تنها نماینده مازندران در رقابت های امسال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور است گفت که این تیم از شرکت در بازی های جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور انصراف داده است.

شهید کریمی جویبار

به گزارش تیتر ۳ » ابراهیم مرادی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت این تصمیم را نزدیکی زمان برگزاری مسابقه با بازی این تیم مقابل شهرداری کاشان در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم اعلام کرد.
وی با تاکید بر این که مسابقات لیگ دسته دوم کشور و تمرکز کردن تیمش در این مسابقات بسیار مهم است ، گفت : برای جلوگیری از خستگی و مصدومیت بازیکنان این تصمیم را با صلاحدید کادر فنی اتخاذ کردیم و برای ما در شرایط کنونی ، لیگ مهم تر از شرکت در بازی های جام حذفی است.
سرمربی تیم شهیدکریمی جویبار مشکلات مالی را هم دیگر علت انصراف تیمش از شرکت در مسابقات جام حذفی برشمرد .
براساس برنامه اعلام شده فدراسیون فوتبال ، در مرحله سوم جام حذفی کشور قرار بود امروز پنجشنبه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تیم فوتبال شهیدکریمی جویبار میهمان تیم دسته اولی آلومینیوم اراک باشد.
با توجه به انصراف تیم شهیدکریمی ، نماینده اراک به صورت مستقیم به مرحله بعدی این مسابقات صعود خواهد کرد.
تیم شهید کریمی جویبار در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور روز شنبه ۱۷مهر در دیداری خانگی میزبان تیم شهرداری کاشان است.
تنها نماینده مازندران تا پایان هفته چهارم در گروه دوم با کسب ۹ امتیاز در رده سوم جدول دوازده تیمی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور قرار دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو