کد خبر: 2407

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۸

انصراف شهردار و جمعی از کارکنان شهرداری بهشهر از دریافت یارانه

  به گزارش شرق پرس، شهردار بهشهر در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : همان گونه که رئیس جمهوری تاکید کرد، ...

 

شهردار و کارکنان شهرداری بهشهر دلیل این تصمیم را پاسخ به درخواست رییس جمهور مبنی بر انصراف از دریافت یارانه نقدی توسط افرادی که نیازی زیادی به آن ندارد و اختصاص آن به نیازمندان و سرعت بخشیدن به پیشرفت همه جانبه کشور اعلام کردند.

 

به گزارش شرق پرس، شهردار بهشهر در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : همان گونه که رئیس جمهوری تاکید کرد، یارانه باید به نیازمندان واقعی اختصاص یابد و همه کسانی که می توانند باید از دریافت آن انصراف دهند.

حمید آزموده اظهار کرد : انصراف از دریافت یارانه ها کمک به اقتصاد کشور، برای همراهی و تقویت دولت و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: این اقدام کارکنان شهرداری که در انصراف از دریافت یارانه پیشقدم شدند، می تواند برای سایر افرادی که تمکن مالی دارند و سایر دستگاه ها و ارگان ها در بخش دولتی و خصوصی الگو باشد.

ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی از ۲۰ فروردین بر اساس جدول زمان بندی مبتنی بر رقم آخر شمار کد ملی سرپرستان خانوار در سراسر کشور آغاز شد.

رییس جمهوری در چندین مرحله از شهروندانی که دریافت یارانه نقدی تاثیر زیادی بر زندگیشان ندارد خواست تا از دریافت آن خودداری کنند.

بر اساس مصوبه مجلس ، دولت می تواند به کسانی که از اقشار محروم جامعه هستد یارانه پرداخت کند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو