کد خبر: 8408

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۶

امام جمعه نور :

انصاف نیست که دریافت‌‌کنندگان حقوق نجومی ذخایر انقلاب نامیده شوند

امام جمعه شهرستان نور گفت: سخنگوی دولت از ائمه جمعه خواست تا در تریبون انصاف داشته باشند که البته توصیه به انصاف توصیه بسیار خوبی است، اما انصاف نیست کسی با 234 میلیون تومان دریافتی حقوق، ذخیره نظام نامیده می‌شود.

امیری ارجمند

به گزارش تیتر ۳ به نقل از فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهرستان در جمع نمازگزاران در مصلی الغدیر این شهرستان به توصیه سخنگوی دولت به ائمه جمعه  اشاره کرد و اظهار کرد: سخنگو از ائمه جمعه خواست تا در تریبون انصاف داشته باشند که البته توصیه به انصاف توصیه بسیار خوبی است و همه باید انصاف داشته باشیم؛ کسی که با ۲۳۴ میلیون تومان حقوق، ذخیره نظام نامیده می‌شود، انصاف است؟ آنجایی‌ که به نفع است انصاف و زمانی که به نفع نیست، انصاف نیست، آقای سخنگو باید دقت بیشتری داشته باشند.

خطیب جمعه نور در بخش دیگری از سخنان خود به نگرانی وزیر خارجه آمریکا از وضعیت منافقان پرداخت و افزود: با جابه‌جایی منافقان و ساماندهی آنان نگرانی آمریکا و وزیر خارجه این کشور کاهش یافت و این نشان از هم‌خوانی آنان با منافقان و تروریست‌ها است و ادعای مبارزه با تروریست‌ها ادعایی کذب است.

وی به ادعای عربستان اشاره کرد و گفت: عربستان سعودی آشوب‌های منطقه را به ایران نسبت می‌دهد و بعد می‌گوید ما منطقه را امن کردیم، دنیا باید بداند که آشوب‌ها و ناامنی منطقه با خلق داعش و امثال آن توسط عربستان و آمریکا و هم‌پیمانانشان ایجاد شده و ایران اسلامی با جبهه مقاومت منطقه را امن می‌سازد.

خطیب جمعه نور در ادامه به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و با تبریک ولادت امام هادی(ع) و عید غدیرخم تصریح کرد: بزرگ‌ترین عید و شریف‌ترین عیدها روز غدیر و روز نصب ولایت است که از ناحیه خداوند و به دست پیامبر(ص) انجام شده است.

امیری‌ارجمند خاطر نشان کرد: اگر این انتصاب صورت نمی‌گرفت، همه ۲۳ سال تلاش رسالت بی‌نتیجه می‌ماند ولی با این انتصاب دین کامل شد.

وی در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس تصریح کرد: این ایام  یادآور حماسه‌آفرینی رزمندگان اسلام و بسیجیانی است که با اطاعت از ولایت و رهبری هشت سال در مقابل  دشمنان تا دندان مسلح ایستادگی کردند و ما وظیفه داریم با گرامیداشت این ایام قدر دان زحمات آنان باشیم.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به بازگشایی مدارس از همه توانمندان تقاضا کرد به کمک نیازمندان بروند و اجازه ندهند دانش‌آموزی با شرمندگی و خجالت وارد مدرسه شود.

امیری‌ارجمند با توصیه به تقوی الهی، اظهار کرد: توصیه به تقوی توصیه به همه انسان‌های عالم است و باید به آن اهتمام ورزید.

وی افزود: دنیا و امور دنیا ظاهری و نابود شدنی است و نباید آنچه را که از دنیا از دست دادیم، حسرت بخوریم بلکه باید به دنبال ثواب باشیم.

امام جمعه شهرستان نور در ادامه سلسله مباحث عفاف و حجاب، با اشاره به فرمایش مولا علی(ع) تصریح کرد: آنکه حیا ندارد، دین ندارد، پس کسی که حیا ندارد، دامن پاکی ندارد و صاحب تقوی نیست، باید برای کسب تقوی تلاش کرد و حیا داشت تا پرهیزگار و رستگار شد.

وی در پایان با اشاره به ارادت شیعیان به ائمه اطهار، گفت: مردم علوی مازندران به دلیل انتصاب امام‌زادگان و سادات به همه سادات احترام می‌گذارند و وجود بیشترین امام‌زاده در مازندران گواه این مطلب است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو