کد خبر: 20431

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۸

انتقام جویی با استفاده از تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی

کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتا، متهم به انتقام جویی با استفاده از تصاویر شخصی افراد در شبکه های اجتماعی را شناسایی و دستگیر کردند.

تیتر ۳: در پی مراجعه زنی به ماموران پلیس فتا و طرح شکایت مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع در دستور کار ماموران و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از شاکیه دریافتند، فردی ناشناس با بدست آوردن تصاویر شخصی این زن از طریق پروفایل و حساب کاربری اش در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به ساخت صفحه ای جعلی و درج تصاویر خصوصی این زن در آن کرده است .

 

وی تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی و انجام تحقیقات فنی متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

 

سرهنگ “محمدنژاد” رئیس پلیس فتای مازندران با تایید این خبر، افزود: متهم در تحقیقات وبازجویی های فنی پلیس، ابتداء منکر هرگونه بزه شد اما با مشاهده ادله موجود به بزه انتسابی اقرار کرد.

 

متهم در تحقیقات پلیس اظهار داشت:شاکیه از اقوامش بوده و با توجه به اختلاف خانوادگی که با وی داشتم در مقام انتقام جویی برآمده و تصاویر خصوصی وی را منتشر کردم.

 

رئیس پلیس فتای مازندران از تشکیل پرونده و تحویل متهم به مرجع قضائی خبر داد و به شهروندان هشدار داد: مراقب عکس ها و تصاویر خصوصی خود بوده و به هیچ عنوان عکس های شخصی و خانوادگی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک نگذارید .

 

پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو