کد خبر: 8673

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۵

انتقال زخمی های سقوط بالگرد و سانحه رانندگی به بیمارستان آمل

تیتر 3 » یک فروند بالگرد متعلق به اورژانس 115 مازندران حوالی ساعت 11 امروز هنگام فرود در منطقه گزنگ جاده هراز سقوط کرد.

اوژانس

تیتر ۳ » محمد سلطان تویه ظهر چهارشنبه در مسیر عزیمت به محل سقوط بالگرد در جاده هراز در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا افزود : حال یکی از تکنسین های اورژانس ۱۱۵ مازندران که بر اثر سقوط بالگرد زخمی شد ، وخیم است .
وی گفت که ۲ زخمی ناشی از تصادف ۲ دستگاه خودرو هم به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافتند که یکی از آنها هم اکنون در بخش آی سی یو بستری است .
سلطان تویه با اعلام این که خلبان و کمک خلبان بالگرد اورژانس در این سانحه دچار آسیب جدی نشده اند ، اظهار داشت : بالگردی که سقوط کرد تنها بالگرد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مازندران بود .
وی افزود : همچنین بالگرد دانشگاه علوم پزشکی مازندران تنها بالگرد ملکی وزارت بهداشت بود و سایر بالگردهای در اختیار دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، استیجاری هستند .
یک فروند بالگرد متعلق به اورژانس ۱۱۵ مازندران حوالی ساعت ۱۱ امروز هنگام فرود در منطقه گزنگ جاده هراز سقوط کرد .
در این حادثه که علت آن محدودیت دید خلبان به خاطر برخاستن گرد و غبار هنگام فرود و برخورد با کابل فشار قوی برق اعلام شد ، یکی از تکنسین های اورژانس در دم جان باخت و یک تکنسین دیگر زخمی شد.
این بالگرد برای امدادرسانی به ۲ مصدوم ناشی از تصادف یک دستگاه کامیون با وانت در منطقه گزنگ جاده هراز به پرواز در آمده بود .
هراز از محورهای پر تردد استان مازندران و کوتاه ترین راه دسترسی به پایتخت است .
۱۱۰ کیلومتر از این محور تا انتهای تونل امامزاده هاشم در حوزه استحفاظی استان مازندران قرار دارد .
مازندران به خاطر برخورداری از جنگل ، دریا و آب و هوای معتدل به همراه جاذبه های گردشگری طبیعی ، تاریخی و فرهنگی هر ساله میزبان حدود ۳۰ میلیون مسافر داخلی و خارجی است .
بر اساس آمار مراجع رسمی ، پارسال ۲۰۰ نفر بر اثر سوانح رانندگی در این استان جان باختند .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو