کد خبر: 4999

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۱۱ - ۴:۴۹

انتقاد و حمله جواد نکونام به کی روش؛ شایعه یا واقعیت؟

  شرق پرس: در حالی كه به نظر می‌رسد جواد نكونام یكی از حامیان اصلی ماندن كی‌روش در ایران باشد، اخیرا اخباری به ...

 

گویا نکونام پس از بازی آخر ایران در سالوادور در جمع بازیکنان از عملکرد کی‌روش انتقاد کرده و صراحتا گفته ماندن این مربی به صلاح فوتبال ما نیست.

 

شرق پرس: در حالی که به نظر می‌رسد جواد نکونام یکی از حامیان اصلی ماندن کی‌روش در ایران باشد، اخیرا اخباری به دست‌مان رسیده که می‌تواند خیلی از معادلات را تغییر بدهد.

 

پس از افشاگری اخیر رسانه ها در مورد بحثی که بین کاپیتان تیم ملی و حاج صفی در جریان دیدار ایران برابر بوسنی رخ داد و طی آن جواد به همبازی‌اش گفت: «من می‌گویم کجا بازی کنی نه کی‌روش»، اکنون فاش شده که اختلاف کاپیتان و سرمربی تیم ملی، از آنچه تصور می‌شد، شدت بیشتری دارد.

 

گویا نکونام پس از بازی آخر ایران در سالوادور در جمع بازیکنان از عملکرد کی‌روش انتقاد کرده و صراحتا گفته ماندن این مربی به صلاح فوتبال ما نیست.

 

از قرار معلوم نکونام در جمع بازیکنان کی‌روش را یک مربی کاملا تدافعی دانسته و حتی گفته تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۰۶ آلمان خیلی بهتر از الان بازی کرده و برابر پرتغال و مکزیک حملات بیشتری داشته است.

 

این صحبت‌ها پس از بازگشت تیم ملی از برزیل بین یکی از ملی‌پوشان نیمکت‌نشین شهرستانی و مربی باشگاهی‌اش مطرح شده و به اطلاع خبرنگاران رسیده است.

 

گویا این تغییر موضع جواد تنها در جمع ملی‌پوشان نبوده و حتی شنیده می‌شود در گفتگویی که نکونام با وزیر ورزش داشته هم همین صحبت‌ها را  به گودرزی منتقل کرده است.

 

عادت عجیب نکونام به موضع گیری علیه سرمربیان دارد

درست از همان زمانی که تصاویر فریاد زدن‌های نکونام بر سر بازیکنان تیم ملی در مصاف با بوسنی روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت و به ویژه وقتی خبر تعیین تکلیف او برای حاج‌صفی در زمین مسابقه منتشر شد، می‌شد حدس زد که آقای کاپیتان گام در مسیر جدید و متفاوتی گذاشته است.

 

حالا اما شنیده شده استاد در پایان آخرین بازی ایران در جام جهانی، نزد دوستانش عملکرد کی‌روش را زیر سوال برده و تیم ۲۰۰۶ را بهتر از تیم ۲۰۱۴ تلقی کرده است؛ آنچه اگر صحت داشته باشد، نباید زیاد هم متعجب بود.

 

هنوز یادمان نرفته نکونام چطور بلافاصله بعد از جدایی افشین قطبی از تیم ملی کشورمان او را به باد انتقاد گرفت و از خجالت امپراتور مخلوع درآمد یا چگونه بعد از قطع همکاری با استقلال، وارد درگیری با قلعه‌نویی شد.

 

حالا هم تکرار همین رفتار با کی‌روش نباید چیز عجیب و دور از ذهنی باشد. نکونام است دیگر؛ انگار هوای مربیان را تا وقتی دارد که مشغول کار با آنهاست!

بانک ورزش

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو