کد خبر: 5462

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۲

انتقاد قهرمان بهشهری از بی توجهی ها / با کمک مالی یک شرکت گلوگاهی به مسابقات اعزام شدم

به گزارش شرق پرس, سیدمیلاد هاشمی تروجنی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : پس از آن که با کسب مدال طلای رقابت ...
عباس آباد بهشهر

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا که در غیبت مشهود مسوولان ورزش بهشهر، مورد استقبال مردم ورزش دوست این شهر قرار گرفت از بی توجهی به ورزشکاران مدال آور انتقاد کرد .قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا که در غیبت مشهود مسوولان ورزش بهشهر، مورد استقبال مردم ورزش دوست این شهر قرار گرفت از بی توجهی به ورزشکاران مدال آور انتقاد کرد .قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا که در غیبت مشهود مسوولان ورزش بهشهر، مورد استقبال مردم ورزش دوست این شهر قرار گرفت از بی توجهی به ورزشکاران مدال آور انتقاد کرد .

به گزارش شرق پرس, سیدمیلاد هاشمی تروجنی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : پس از آن که با کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا به بهشهر بازگشتم ، گمان می کردم می توانم شاهد حضور مسوولان اداره ورزش و جوانان شهرم باشم اما متاسفانه هر چه منتظر ماندم هیچ مسوول ورزشی به استقبالم نیامد .

وی بیان کرد : پس از کسب این عنوان ، تماس های فراوانی از ورزش دوستان بهشهری ، افراد فامیل ، دوستان و آشنایان داشتم اما در این تماس ها ردی از اداره کنندگان ورزش بهشهر مشاهده نشد .

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا افزود : با گذشت سه روز از بازگشتم به بهشهر از حضور مسوولین ورزش و به خصوص اداره ورزش و جوانان شهرم ناامید شدم و همانند همیشه که بدون حمایت آن ها به ورزش حرفه ای پرداختم ، از این پس نیز به همان روند ادامه خواهم داد .

هاشمی ادامه داد : پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا ، تلاش فراوانی انجام دادم تا با حمایت مسوولین ورزشی، حامی مالی مناسبی یافته و از این طریق راهی گرجستان محل برگزاری مسابقات شوم .

وی گفت : متاسفانه در آن زمان نیز اداره ورزش و جوانان بهشهر حمایت های لازم را انجام نداد و در نهایت با مراجعات شخصی فراوان ، موفق به یافتن اسپانسری از شهر گلوگاه شدم که بخشی از هزینه اعزام به این رقابت ها را پذیرفت .

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا بیان کرد : به دلیل آن که از تمکن مالی بالایی برخوردار نیستم ، مجبور شدم برای حضور در این مسابقات و تهیه مبلغ مورد نیاز، بخشی از هزینه سفر را وام بگیرم تا بتوانم برای کشور و شهرم افتخار آفرینی کنم .

هاشمی به حضور در رقابت های جهانی این رشته اشاره کرد و گفت : رقابت های مقدماتی و کسب امتیاز مسابقات جهانی فرانسه شهریور ماه امسال در امارات برگزار می شود که در صورت کسب امتیازات لازم می توانم در رقابت های جهانی حضور یافته و برای کسب افتخاری دیگر تلاش کنم .

مسابقات وزنه برداری قدرتی(پاورلویفتینگ فول راو) آسیا به میزبانی کشور گرجستان برگزار شد .

این ورزشکار بهشهری در این رقابت ها در وزن منهای ۱۴۰ کیلو گرم حضور یافت و در اولین تجربه برون مرزی خود ، موفق به کسب مدال طلا شد .

اضافه می شود بنا به اظهارات منابع آگاه شرکت ۷۰۱بردنا گلوگاه بعنوان حامی مالی این ورزشکار در این دوره از مسابقات آسیایی بوده است.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو