کد خبر: 1153

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴

انتقاد شدید امام جمعه گلوگاه از الحاق شرق مازندران به غرب گلستان/ جمع آوری طومار در نمازجمعه

  حجت الاسلام میراحمدی در بخشهایی ازخطبه نمازجمعه این هفته با اشاره به نزدیک بودن ایام عید نوروز ، مردم را به رعایت ...
امام جمعه گلوگاه میراحمدی

 

میراحمدی امام جمعه گلوگاه

به گزارش شرق پرس، حجت الاسلام میراحمدی امام جمعه شهرستان گلوگاه در خطبه های این هفته ضمن محکوم کردن جدا سازی بخشهایی از شرق مازندران خواستار پاسخگویی مسئولین در این زمینه شد…

 

حجت الاسلام میراحمدی در بخشهایی ازخطبه نمازجمعه این هفته با اشاره به نزدیک بودن ایام عید نوروز ، مردم را به رعایت اعتدال در مصرف توصیه نمود. ایشان همچنین ادامه دادند که اسلام مصرف را بصورت اعتدال بیان کرد و اسراف را در هر حالت مورد نکوهش قرار داد.

خطیب جمعه گلوگاه ، با انتقاد از مشکلات بیکاری جوانان این شهرستان ابراز داشتند : شهرستان گلوگاه از عجایب این استان است، چراکه در هر خانه ای حداقل یک رزمنده و ایثارگر وجود دارد ولی متاسفانه بالاترین نرخ بیکاری را در استان داراست .

دکتر میراحمدی  در ادامه خطبه های نماز جمعه با محکوم کردن الحاق بخشهایی از شرق مازندران از جمله میانکاله، به استان گلستان فرمودند: با استاندار مازندران در اینباره تماس داشتم و ایشان مجدانه قول پیگیری دادند.

در حاشیه برپایی نمازجمعه این هفته مردم گلوگاه نیز با جمع آوری طوماری این عمل را محکوم کردند و خواستار تجدید نظر در اینباره شدند.

اضافه می شود ، جداسازی و دست بردن در تقسیمات کشوری جز انتقادهای همیشگی مسئولان دولت تدبیر و امید به دولتهای قبل بود که با کمال تاسف، مشخص نیست که به چه دلیلی در این دولت نیز این نوع تصمیم گیری ها همچنان ادامه دارد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو