کد خبر: 3485

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۶

انتقاد از تبعیض در مدارس شاهد

 شرق پرس: نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامیدر گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از نحوه فعالیت مدارس شاهد ...

 

حجت‌اله خدایی سوری ، از تبعیض و ناعدالتی بین فرزندان ایثاگر و فرهنگیان در مدارس شاهد انتقاد کرد و گفت: نحوه اخذ شهریه از این دانش‌آموزان غیرقابل قبول است به گونه‌ای که فرزندان شاهد باید شهریه بپردازند اما فرهنگیان ریالی پرداخت نمی‌کنند.

 شرق پرس: نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامیدر گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از نحوه فعالیت مدارس شاهد در سراسر کشور، افزود: متاسفانه این مدارس از کیفیت آموزشی مناسبی برخوردار نیست و همین امر مشکلاتی را برای دانش‌آموزان این مدارس ایجاد کرده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: علاوه بر نبود کیفیت آموزشی در مدارس، نحوه اخذ شهریه از این دانش‌آموزان نیز غیرقابل قبول است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: متاسفانه مدارس شاهد به اسم فرزندان جانباز و ایثارگر فعالیت می‌کند اما به کام فرزندان فرهنگیان است زیرا از فرزندان شاهد شهریه اخذ می‌شود اما فرهنگیان ریالی از این بابت پرداخت نمی‌کنند.

وی یادآور شد: زمانی که علت دریافت نکردن شهریه از فرزندان فرهنگیان در مدارس شاهد را از مسئولان پرس‌وجو می‌کنیم می‌گویند فرهنگیان ناراحت می‌شود؛ بدون‌شک این پاسخی نیست که برای خانواده‌های شاهد قابل قبول باشد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلسنهم،‌ با بیان اینکه قرار است این موضوع را از وزیر آموزش و پرورش جویا شویم، گفت: این بی‌عدالتی تا جایی پیش‌رفته که در برخی مدارس شاهد تا زمانی که شهریه پرداخت نشده دانش‌آموز را به کلاس‌ها راه نمی‌دهند، بر این اساس قرار است سه‌شنبه (۳۰ اردیبهشت) این موضوع را در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از فانی پیگیری کنیم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو