کد خبر: 12086

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۸:۱۳

انتخاب باحشمت به عنوان رئیس جدید هیات تنیس روی میز استان مازندران

تیتر 3 » هادی باجشمت با کسب ۱۰ رای به مدت چهار سال، سکان هیات تنیس روی مازندران را بر عهده گرفت.

هادی باحشمت

به گزارش تیتر ۳ »  مجمع عمومی هیات تنیس روی میز مازندران برای انتخاب رئیس هیات استان در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد و هادی باجشمت با کسب ۱۰ رای به مدت چهار سال، سکان هیات تنیس روی مازندران را بر عهده گرفت.

در این مجمع انتخاباتی مهردادعلی قارداشی رئیس فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی استان و اعضاء مجمع حضور داشتند، هادی باحشمت با کسب ۱۰ رای از ۱۷رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز مازندران انتخاب شد.

محمد جویباری دیگر کاندیدا این هیات نیز ۷ رای کسب نمود.

 

 

 

هادی باحشمت

هادی باحشمت

 

 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: مازندران در اکثر رشته های ورزشی به ویژه تنیس روی قطب ورزش کشور است .

علی قارداشی

علی قارداشی

 

مهردادعلی قارداشی در مجمع انتخابات هیات تنیس روی میز مازندران اظهار داشت:  مازندران با داشتن قهرمانان متعدد قطب ورزش کشور بویژه تنیس روی میز است.

وی تصریح کرد: ورزشکاران مازندرانی در اکثر رشته های ورزشی سرآمد ورزش کشور هستند که در حال حاضر اکثر بازیکنان تیم ملی مردان و زنان از مازندران هستند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه گفت: باید همه ورزشکاران و مسئولان برای اعتلای تنیس روی میز تلاش کنند.

قارداشی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در رقابت های مختلف برون مرزی افزود: تنیس روی میز مازندران دارای ورزشکاران مدال آور و اثرگذار بوده و به مدال آوری این ورزشکاران توجه شود.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پایان از سالم برگزار شدن انتخابات درمجمع مازندران خبر داد افزود: از مدیرکل ورزش و جوانان استان به خاطر سالم برگزار شدن این مجمع کمال تشکر را دارم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مجمع انتخابات هیات تنیس میز مازندران اظهارداشت: ورزش مازندران با داشتن قهرمانان و پهلوانان از رتبه و جایگاه ویژه ای در کشور برخورداراست .

 

حبیب حسین زادگان

حبیب حسین زادگان

 

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در مجمع انتخابات هیات تنیس میز مازندران اظهارداشت: ورزش مازندران از رتبه و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و باید دستاوردهای این حوزه صیانت شود.

وی افزود: برنامه میان مدت و بلندمدت برای تعالی ورزش مازندران را در دستور کار داریم تا سربلند بیرون بیاییم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه فعالیت جمعی باید به مفهوم واقعی اجرایی شود، تصریح کرد: باید در حوزه ورزش و مدال‌آوری در همه رشته‌های ورزشی تلاش شود.

حسین زادگان با بیان اینکه مازندران در اکثر رشته‌های ورزشی مدال آوری کرده است، افزود: مازندران سرشار از استعدادهای ورزشی بوده و این جایگاه بسیار ارزشمند است.

وی با اعلام اینکه فدراسیون تنیس روی میز نیز برنامه‌های ویژه برای تعالی این رشته ورزشی ببیند، گفت: مازندران به واسطه برخورداری از ورزشکاران موثر در حوزه تنیس روی میز باید پایتخت تنیس روی میز کشور باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه تنیس روی میز بانوان و آقایان در استان بسیار شکوفا شده است، افزود: امیدواریم با برگزاری مسابقات و برپایی مسابقات علمی و فنی جایگاه تنیس روی میز استان ارتقا یابد و حفظ شود.

حسین زادگان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۱۲ مدال توسط ورزشکاران مازندران در آوردگاه‌های ملی و بین المللی کسب شده است، افزود: در سال جاری به طور میانگین در هر روز یک مدال برای مازندران کسب شده است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو