کد خبر: 20774

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۰

قهرمانی دوباره تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی

امضای قهرمانی ایران با برد کمیل قاسمی

تیتر 3 » تیم کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در حالی در کرمانشاه به مقام قهرمانی رسید که کشتی‌گیران مازندرانی تیم ملی ایران در این پیروزی سهیم بودند.

به گزارش تیتر ۳ » تیم ملی کشتی ایران که مقتدرانه در این مسابقات حضور یافت توانست با هشت دلاور خود از سد تیم ملی آمریکا بگذرد و جام قهرمانی را با اقتدار بالای سر ببرد.

شجاعت و هنر ناب کشتی‌گیران ایرانی تمرکز فکری تیم حریف را بر هم زد و توانستند با اجرای باراندازهای پی‌در‌پی و فتیل پیچ‌های دقیق آمریکایی‌ها را به زانو درآورند.

دلاور مردان کشتی کشورمان در این دوره از مسابقات با ارائه کشتی هجومی همراه با کسب امتیازهای بالا توانستند بار دیگر توانمندی‌های کشتی‌گیران ایرانی را به رخ حریفان بکشند.
فینال مسابقات با کشتی حسن رحیمی از تهران در وزن ۵۷ کیلوگرم آغاز شد و این کشتی‌گیر توانست با نتیجه ۶ بر صفر آنتونی راموس را شکست داده و چراغ نخست را برای تیم ملی ایران روشن کند.

در  ادامه مسعود اسماعیل‌پور دلاور مرد جویباری در وزن ۶۱ کیلوگرم توانست با نتیجه ۶ بر ۲ از سد حریف خود عبور کند و میثم نصیری از زنجان هم در وزن ۶۵ کیلوگرم در یک بازی نزدیک و نفس‌گیر در حالی که امتیاز از دست داده بود با اجرای چند فن زیبا امتیازات از دست رفته را جبران کرد و در میان شور و اشتیاق تماشاگران با نتیجه ۵ بر ۴ حریف خود را شکست داد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین‌خوانی دیگر ملی‌پوش تیم ملی کشتی آزاد ایران هم توانست در یک رقابت برتر توانست جیمز گرین آمریکایی را شکست دهد و چهارمین پیروزی تیم ملی کشتی ایران را رقم زند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم پیمان یاراحمدی از لرستان با جردن باروس روبرو شد و نتوانست این قهرمان جهان را شکست دهد و با نتیجه  ۳ بر۲ مغلوب حریف شد و تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با این برد نخستین پیروزی خود را کسب کرد.

در ادامه در وزن ۸۶ کیلوگرم، حسن یزدانی دیگر کشتی‌گیر جویباری به میدان رفت و در یک اتفاق ناباورانه ضربه فنی شد و از پس دیوید تیلور بر نیامد و دومین باخت ایران و دومین پیروزی آمریکا رقم خورد.

در وزن  ۹۷ کیلوگرم امیر محمدی با کایل اسنایدر پنجه در پنجه شد و با وجود ارائه کشتی قابل قبول نتوانست حریف خود را شکست دهد و با نتیجه ۶بر صفر به حریف خود باخت.

در بازی آخر که به نوعی تعیین‌کننده نتیجه فینال بود، در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی با نیک‌گویازدوفسکی به روی تشک رفت و در یک بازی برتر توانست پنجمین پیروزی ایران را به‌دست آورد و با این پیروزی تیم ملی کشتی آزاد ایران قهرمانی را از آن خود کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو