کد خبر: 20156

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

امداد رسانی پلیس مازندران به خودروها و مسافران گرفتار در برف و کولاک

به گزارش تیتر 3 به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار"سید محمود میرفیضی"  با اعلام این خبر، افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی سرد از ...

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار”سید محمود میرفیضی”  با اعلام این خبر، افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی سرد از غرب استان و هشدارهای هواشناسی و پلیس در ارتباط با کاهش دما و افزایش بارش ها از روز چهارشنبه و اعمال محدودیت های ترافیکی، از روز پنج شنبه شاهد بارش سنگین برف در محورهای کوهستانی استان بودیم.

 

وی تصریح کرد: با توجه به بارش سنگین برف و کولاک شدید و پیش بینی احتمال سقوط بهمن و عدم ایمنی کافی در محورهای “کندوان، هراز و فیروزکوه” برای جلوگیری از حوادث غیر مترقبه و حفظ جان مسافران این محورها در مقاطع زمانی مختلف با هماهنگی مبادی ذیربط مسدود شد.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران،گفت: با توجه به صدور اطاعیه و هشدارهای هواشناسی و پلیس راه در خصوص وضعیت بد جوی در محورهای مواصلاتی و تاکید بر پرهیز از سفرهای غیر ضروری و تجهیز خودروها به وسایل و لوازم زمستانی، تعدادی زیادی از خودروها در این محورها دچار مشکل شدند .

 

سردار میرفیضی خاطر نشان کرد: با بسیج همه امکانات و تقویت گشت های انتظامی و امدادی و اعزام نیروهای کمکی از دیگر محورها به محورهای کوهستانی و برف گیر، خودروهای گرفتار در برف و مسافران در راه مانده امداد رسانی شد.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به همکاری خوب دستگاه های امدادی و خدماتی در محورهای مواصلاتی استان با پلیس راه به ویژه ماموران راهداری و هلال احمر، از همکاری خوب مردم و رانندگان و توجه به توصیه های پلیس قددرانی کرد.

 

وی از اسکان مسافران در پایگاه های امداد و نجات جاده ای و مناطق امن و امداد رسانی به شهروندان طی دو روز گذشته خبر داد و افزود: در این ارتباط رئیس اداره راهداری شهرستان پردیس استان تهران که برای امداد رسانی به خودروها در منطقه “مبارک آباد” محور “هراز” دچار سقوط بهمن شده بود، جان خود را از دست داد.

 

سردار میرفیضی این واقعه جانگداز را به خانواده آن مرحوم و همه ماموران پرتلاش راهداری که در کنار ماموران پلیس راه با جانفشانی، ایثار و از خودگذشتگی در راه خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند، تسلیت گفت.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آن جریان دارد به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات و تجهیز خودروها به وسایل و تجهیزات زمستانی، پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی در محورهای کوهستانی یاری کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو