کد خبر: 12565

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۳

امام جمعه گتاب: به خانواده های مدافع حرم کنایه می زنند بچه های شما شهید شدند تا اینها راحت تر بخورند!

تیتر 3 » امام جمعه گتاب گفت: به خانواده های مدافع حرم کنایه می زنند بچه های شما شهید شدند تا اینها راحت تر بخورند/ می‌گویند رضاخان می خورد ؛ اینها هم دارند می خورند، او کلاه داشت اینها عمامه دارند!

امام جمعه گتاب

به گزارش تیتر ۳ » حجت الاسلام دکتر حسین تقی پور، امام جمعه گتاب شهرستان بابل در خطبه های نماز جمعه گفت: هر از چندگاهی از تلویزیون جمهوری اسلامی می‌شنویم که فلان مقدار فساد اقتصادی رخ داده است. بنده در این زمینه حرف‌هایی دارم که اگر بعضا تند است پیشاپیش عذرخواهی می‌کنم. بنده به عنوان امام جمعه و کسی که حضور فعال در حوزه و دانشگاه دارد و ارتباط مستقیم با اقشار مردم دارد می‌خواهم درد دلی را عرض کنم.

عزیزان! ما مفاسد اقتصادی را بزرگ‌نمایی نکنیم. القای چهره ی فساد فراگیر در دولت و سایر نهادهای نظام اسلامی نه به مصلحت مردم و نه به مصلحت نظام اسلامی است. ما نباید با دامن زدن و ضریب زدن به میزان مفاسد، مردم را نسبت به آینده‌ی نظام مایوس کنیم. این کار دشمن است. یقینا ما مایوس نیستیم. اما ما درد دل و حرف داریم. ما با رئیس قوه قضائیه و رئیس دولت حرفی داریم.

مردم بدانند که دهن ائمه جمعه و دلسوزان نظام بسته نیست. کسی نگوید که این‌ها با عنوان مصلحت، بی‌مصلحتی می‌کنند.

رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی بجای مچ گیری و نسبت دادن فساد به دوران حاکمیت جناح مقابل، درد را بشناسند و درمان را پیگیری کنند. ما باید دست در دست هم و با تشریک مساعی و همت ملی، ضمن شناسایی سرچشمه‌های فساد با آنها با قاطعیت برخورد قانونی کنیم.

 این را محضر شما بگویم که ما از قوه قضائیه گله داریم. مگر در خطبه‌ی عید سعید فطر امسال ، آقا نفرمود که موضوع این برداشت‌های نامشروع و ظالمانه، گناه و خیانت به آرمان‌های انقلاب است؟ مگر آقا نفرمود که قطعا کوتاهی‌هایی شده و بایستی جبران بشود؟ مگر آقا نفرمود که اینطور نباشد که سر و صدایی بکنیم و بعد به کلی موضوع را به فراموشی بسپاریم؟ مگر آقا نفرمود که این مسئله باید با جدیت دنبال بشود و دریافت های نامشروع باید برگردانده شود؟ مگر آقا نفرمود که اگر کسی بی‌قانونی کرده است باید مجازات شود؟ مگر آقا نفرمود کسانی را که سوء‌استفاده‌ی از قانون کردند؛ باید کنار زد؟ اینها کسانی نیستند که در مناصب این نظام اسلامی قرار بگیرند. دشمنان می خواهند از نظام اسلامی آبرو ببرند. آقا فرمودند : البته من بگویم اینها در برابر مسئولین پاک و با صداقت عده ی زیادی نیستند. اما همین کم‌شان هم مضر و عیب است. این عیب باید برطرف شود.

 بیایید و به ما گزارش بدهید در این مدت آیا کاری انجام دادید؟ اگر انجام دادید به ما اطلاع بدهید. مردم باید مطلع بشوند. ما از شرمندگی، خواب شب نداریم. چقدر درد است که به خانواده‌های شهدای مدافع حرم کنایه می‌زنند که بچه‌های شما شهید شدند تا این مفسدان راحت تر بخورند! این چقدر دردآور است؟ گاهی می گویند پرونده هنوز کامل نشده نمی‌شود اطلاع‌رسانی کنیم. ما که نمی‌گوییم حکم صادر کنید.

سیستم قضایی ما اطلاع‌رسانی نمی‌کند و از آن طرف کانال های ضد انقلاب بر روی شایعات مانور می‌دهند و آبرو می‌برند. می‌گویند: رضاخان می خورد ؛ اینها هم دارند می خورند! او کلاه داشت اینها عمامه دارند!

ما با این همه شرمندگی چه کنیم؟ از چه زمانی آقا فرمودند که این پرونده ها مشمول زمان نشود؟ قضیه‌ی فیش های حقوقی چه شد؟ شما چه زمانی با ۴ نفر برخورد جدی کردید؟

این ۸۰۰۰ میلیارد چیست؟ آیا خورده شد؟ بالاخره بردند یا نبردند؟ رانت بود یا نبود؟ اینها را به مردم بگویید. اعتماد مردم زیر سوال رفت. به خون شهدا بی‌احترامی شد. دولت محترم هم‌ هماهنگی و همکاری کند. الحمدلله ما در موضع قدرتیم. خون شهدا رسوا می‌کند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو