کد خبر: 2205

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۵:۵۵

امامعلی حبیبی و بهداد سلیمی از دریافت یارانه انصراف دادند

    به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، امامعلی حبیبی مدال آور طلای ...

 

دو تن از قهرمانان المپیکی مازندران در اقدامی فرهنگی ، به طور رسمی و در آستانه نام نویسی مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها ، از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند .

 
 
 
به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، امامعلی حبیبی مدال آور طلای المپیک ۱۹۵۶ ملبورن بهداد سلیمی  آخرین مدال آور طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن بطور رسمی انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کردند .
 
حبیبی که اولین طلای تاریخ المپیک را در ۱۹۵۶ ملبورن برای ایران بدست آورد در گفت و گویی با اعلام انصراف از دریافت یارانه نقدی ،کسانی که از لحاظ اقتصادی وضعیت مناسبی دارند را دعوت به همکاری با دولت در طرح هدفمندی یارانه ها کرد .

این قهرمان بلند آوازه جهان و المپیک در رشته کشتی آزاد از همه قهرمانان و بویژه اهالی ورزش و کشتی خواست تا دولت را برای خدمت رسانی مطلوب تر به افراد بی بضاعت و دردمند جامعه یاری کنند .

سلیمی قویترین مرد جهان و مرد طلایی المپیک ۲۰۱۲ لندن که آخرین مدال طلای المپیک را برای ایران کسب کرد نیز در راستای حمایت از انصراف افراد دارای تمکن مالی ،از دریافت یارانه انصراف داد.

سلیمی از همه قهرمانان و ورزشکارانی که وضعیت اقتصادی و مالی مناسبی دارند خواست تا به انصرف دهندگان از دریافت یارانه بپیوندند.

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو