کد خبر: 16705

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۰:۴۲

المپیاد ورزشی ساری در ۱۳۸ رشته برگزار می شود

تیتر 3 » اولین المپیاد ورزشی شهرستان ساری در ۱۳۸ رشته از اول دی ماه در رشته های مختلف آغاز می شود.

المپیاد ورزشی شهرستان ساری

به گزارش تیتر ۳ به نقل از مهر » حسین دلیری دبیر شورای عالی سیاست گذاری اولین المپیاد ورزشی شهرستان ساری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ورزشکاران  در ۱۳۸ رشته مختلف ورزشی به رقابت می پردازندو رقابت های المپیاد شهرستان ساری از اول دی ماه شروع شده که به مدت یک ماه ادامه دارد.

 وی با بیان اینکه  ورزشکاران  در ۱۳۸ رشته مختلف ورزشی به رقابت می پردازند، افزود: رقابت های المپیاد شهرستان ساری از اول دی ماه شروع شده و به مدت یک ماه ادامه دارد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان با اشاره به حضور ۷۲ هیئت ورزشی در این مسابقات، گفت: ۴۱ سالن برای آقایان و ۳۱ سالن برای مسابقات بانوان ورزشکار تدارک دیده شده است.

این مسئول درباره برنامه های روز افتتاحیه المپیاد تصریح کرد: ورود مشعل و پرچم المپیاد، سوگند المپیاد، برنامه باستانی، سرود دانش آموزی، رونمایی از تمبر المپیاد، رونمایی از سرود ورزش مازندران و … از برنامه های روز افتتاحیه است که با حضور ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان ملی و المپیکی ورزش برگزار می شود.

دلیری ادامه داد: با توجه به تعداد زیاد ورزشکاران و شرکت کنندگان در آیین افتتاحیه و همچنین گستردگی برنامه های این روز، تمامی اعضا دغدغه این روز دارند و تمام تلاش خود را برای منظم بودن و باشکوه شدن این روز به کار گرفته اند.

وی با بیان اینکه برگزاری المپیاد برای ستاد از سه بخش مهم برخوردار بوده که بخش نخست آن حمل مشعل است، ادامه داد: حمل مشعل در حال انجام است و در روز افتتاحیه به ورزشگاه شهید متقی می رسد. بخش دوم برگزاری مسابقات است که شرکت کنندگان در ۱۳۸ رشته مختلف در ۷۲ سالن به رقابت می پردازند.

دبیر شورای عالی سیاست گذاری اولین المپیاد ورزشی شهرستان ساری با بیان اینکه کارهای بسیاری برای برگزاری المپیاد انجام شده است، خاطرنشان کرد: :این المپیاد اتفاق بسیار خوبی برای مرکز و مردم ورزش دوست آن است. زمینه حضور همه اقشار شهرستان ساری فراهم شده  است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو