کد خبر: 19636

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۹

تب داغ انتخابات در فوتبال مازندران !!

التهاب معاونت همگانی پشت دروازه بهروان/ جدال ته جدول با تیم رده اولی

جوان است و ماجراجو.. با تریپ مدیریتی و پستی شبه معاونتی، که هر روز از آن عطر خوش حاشیه به مشام می رسد و هزاران کار نکرده....

اختصاصی تیتر۳/سرویس ورزشی: جوان است و ماجراجو.. با تریپ مدیریتی و پستی شبه معاونتی، که هر روز از آن عطر خوش حاشیه به مشام می رسد و هزاران کار نکرده….

 

معاونتی که به تنهایی حواشی آن می تواند خوراک یک سال اهالی رسانه را فراهم کند چه برسد به آن که سودای ریاست هیاتی بشود وصله ای بر این کفش های میرزانوروز!!

 

اینکه یک معاونت ورزشی با دغدغه های بسیار و هزاران کار نکرده و در راه مانده چگونه می تواند یکی از مهمترین و بزرگترین هیاتهای ورزشی را به دندان بکشد و به آن رسیدگی نماید سوالیست اساسی که جواب آن را قطعا می توان با گذری به اعمال ماجراجویانه این معاون جوان یافت…!!

 

ید تولای این معاون جوان در ایجاد جنجال در پستهای گذشته خود همچون ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر که مدیران و نمایندگان را وادر به بخشیدن عطای این مدیر به لقایش کرد تا به اکنون موج و ارتعاش تشویش های این مدیر جوان آرامش ورزش مازندران را خدشه دار کرد!!

 

سابقه به زیر سوال بردن مدیران باسابقه و آزمون پس داده با ظرفیتهای منحصر به فرد، تنها به نامزدی او برای ریاست هیات فوتبال و قد برافراشتن در مقابل کوه تجربه فوتبال مازندران محدود نمی شود!! خط و نشان هر روزه این معاون جوان برای روسای هیاتهای معاونت تحت پوشش خود و کارد به استخوان رساندن روسا و اعضای این هیاتها در طی دو سال اخیر، باعث شد سازه و ساختمان این هیاتها متزلزل شود ..

 

در کشاکش همین ایجاد تشتت ها ، موجی از بی اعتمادی و خاله زنک بازی های حسد ورزانه به راه افتاد که در نهایت ، به هتک احترام و به چالش کشیدن فعالیتهای صادقانه و بی چششم داشت بسیاری از این هیاتها منجر شد…

 

تا جایی که دو هیاتی که دست بر قضا از مهم ترین هیاتهای تابعه در این معاونت هستند به طرز ناباورانه ای مورد ترور شخصیتی قرار گرفته و در طی یک سال اخیر توان حرکتیشان با کندی و البته جان کندن سپری شده است..

 

حال که زمزمه دخالت کارکنان اداره کل ورزش و جوانان مازندران در انتخابات هیات فوتبال شنیده می شود و البته حرکات زیرپوستی دوستان دیرین این معاون جوان در میان اعضای مجمع دیده می شود، آیا این معاون جوان در تله آفساید مدیر کارکشته فوتبال استان گیر خواهد کرد؟!

 

آیا التهاب شوت زن ورزش همگانی پشت دیوار مستحکم دفاعی بهروان، ضربه آزاد خود را به گل تبدیل می کند؟!

 

آیا این معاون جوان که سابقه مدیریتیش نشان میدهد اعتقادی به قاعده بازی fair play ندارد باز هم دست به تکل خطرناک خواهد زد؟!!

 

و در اینجا این سوال مطرح می شود براستی معاونت ورزش همگانی ورزش و جوانان مازندران با این همه مشغله و هیاتهای تابعه آیا فرزند صالحی را به این مجمع انتخاباتی معرفی کرده است؟!

 

و از آن مهمتر دیکته کردن رای دهی به اعضای مجمع توسط مدعیان و توهم برنده واقعی این انتخابات بودن آن هم با اختلاف رای بالا !! سلامت و صحت انتخابات را زیر سوال نمی برد؟!!

 

آنچه متصور است واهمه خم شدن کمر فوتبال استان در زیر بار یک ماجراجویست و شاید اگر تاکنون مدیریت باحوصله و تعامل گری هنرمندانه و البته درایت حسین زادگان، حبیب ورزش استان نبود عمر مدیریت این معاون جوان به سرنوشت هیاتهای تابعه خود منجر می گشت!!

 

در آن سوی این ماجرا مدیری ست که نیاز به بازنگری در نحوه مدیریتش احساس می شود بکارگیری مشاورانی آینده نگرتر و مدیران اجرایی جدی تر و برنامه ریزی ای به مراتب قوی تر از گذشته چیزی نیست که از توان مدیریت پا به سن گذشته بهروان برنیاید و قطعا فوتبال استان به تغییراتی منطقی نیاز دارد نه تحول کلان و عجولانه….!

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو